реклама
Sucurity Police

реклама

За попередньою в інформацією в Смілі депутати проголосували за відставку в.о. міського голови Віктора Федоренка.

Голоси 19-ти депутатів достроково припинили повноваження тимчасового мера.

На сесії також був присутній Міхеїл Саакашвілі.

Нагадаємо, сміляни обурені діями в.о. міського голови, який кілька місяців не може налагодити теплопостачання в місті. Зокрема, сьогодні вони перекрили дорогу в місті.

Як повідомлялось раніше, у Федоренка та Саакашвілі на одному з мітингів смілян відбувся конфлікт, який закінчився штовханиною.

реклама

Коментарі  

 
+3 #15 Ребус 17.11.2017 17:56
Цитую коп:
Виноват прежде всего очильник области со своим балаболом, а потом уже мер. Ткаченко отвечает за всю область!!!

Какие ж Вы недалёкие, или прикидываетесь. Не подчиняются меры и депутаты городов Смела, Черкассы, Золотоноши, Умани и других ни Ткаченку ни Овчаренку. По новым законам эти люди как князья, что хотят то и творят.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #14 Не заганяйся 17.11.2017 17:01
Цитую коп:
Виноват прежде всего очильник области со своим балаболом, а потом уже мер.

Ти тормоз? А на х** тоді, по-твоєму, посада мера існує?! Гроші збирать з населення і підприємств?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #13 коп 17.11.2017 15:55
Виноват прежде всего очильник области со своим балаболом, а потом уже мер. Ткаченко отвечает за всю область!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #12 депутат 17.11.2017 15:03
Цитую Пошливы:
Это мало, его надо судить.

Щоб наступним було не повадно, потрібно до дрібниць розібратись з його діяльністю на посаді В.О. міського голови. Інакше зрушеь ніяких не буде. Прийшов, накрав- пішов.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #11 * 17.11.2017 09:31
Цитую Кто ты, федот принцип?:
Цитую федор принципиальный:
Виновник в этой ситуации один человек-это ткаченко.

Иногда мне кажется, что "федор принципиальный" - это форумская поганяла Сережи Овчаренки. Везде, где этот тип косячит - сразу резко появляются комменты "Феди" о том, что виноват персонально губер. Очередная папина многоходовочка из серии распускания слухов о том, что его Сережка будет следующим губером?

Навряд він спеціально підставляє Ткаченка. Часто люди роблять тупі вчинки просто з-за своєї тупості. У Сергія це просто "виходить" значно частіше, чим у других.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #10 Петрович 17.11.2017 07:48
Цитую Кот-ток:
Тепер Сміла не лише без опалення та газу а ще й без голови.
Призначте Сакашвілі на цю посаду хай покаже як потрібно керувати містом... ато покищо крім піару один пшик...

Те що, Сміла місто "без голови" писалося давно. Але чому туди Міхо поперся? Навряд чи в мери преться.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #9 Кто ты, федот принцип? 16.11.2017 21:38
Цитую федор принципиальный:
Виновник в этой ситуации один человек-это ткаченко.

Иногда мне кажется, что "федор принципиальный" - это форумская поганяла Сережи Овчаренки. Везде, где этот тип косячит - сразу резко появляются комменты "Феди" о том, что виноват персонально губер. Очередная папина многоходовочка из серии распускания слухов о том, что его Сережка будет следующим губером?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #8 Левко 16.11.2017 21:18
Сміла була, є і буде шарамижно-барижно-продажна. Депутати нікчеми, неуки, бездарі. Менти, шнирі, лже-патріоти. Нічого українського. Сором за смілян??!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #7 федор принципиальный 16.11.2017 19:41
Виновник в этой ситуации один человек-это ткаченко.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #6 Вася 16.11.2017 19:30
JE SUIE Фред. Кликуха Федоренка ещё с 90 x