реклама Делікат

На новорічні свята вулицю Ярослава Галана, що в Черкасах, освітили нові ліхтарі.

Ані освітлення, ані транспорту тамтешні дороги не бачили протягом 10 років, повідомляє телеканал «Вікка». Бо  дроти та світильники викрали. Виходити на вулицю в темну пору доби місцевим жителям було моторошно. Та комунальне підприємство «Черкасиміськсвітло» виправило ситуацію.

 – Останній напад був 15 грудня: це було на дорозі між онкодиспансером і вулицею Ярослава Галана. Це дорога, яка йде через ліс, там, на жаль, також немає освітлення, – каже голова КСН «Луначарський» Руслан Зоря.

Та темрява на вулиці Ярослава Галана вже позаду. Днями працівники комунального підприємства «Черкасиміськсвітло» проклали близько двох тисяч метрів дроту та встановили 15 нових світильників. Місцеві жителі радіють: «Дуже незручно було, восени темно, а тепер зробили – краще стало».

Утім, у жителів цього мікрорайону є й інші проблеми. По вулиці Ярослава Галана досі немає транспортного сполучення.

– Діти ходять у школу № 7, а транспорту немає. А взимку що робити? – бідкається місцева жителька Валентина Федорівна.

У місцевих жителів з’явилася надія, що транспортна проблема незабаром буде вирішена. Однак перед цим тут треба ще облаштувати тротуари.

– Для того, щоб ходив транспорт, мають бути тротуари й освітлені дороги. Саме оце освітлення, яке сьогодні тут з’явилося, – перспектива на те, що вдасться продовжити транспорт, який повертає по вулиці Смаглія, що він буде ходити до санаторію «Пролісок», – зауважує Руслан Зоря.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+4 #12 Житель 10.01.2012 17:39
Цитую Володимир МАМАЛИГА:
Брехня! Я тут живу з 2005 року, коли Зорею тут і не пахло. Світильники тут вкрали самі керівники "Міськсвітла", коли "Черкасиліс" вирубував 1,7 ГА лісу і готував 10 ділянок під продаж у 2007 році. А до останнього багатоповерхово го будинку світло горіло усі роки. Так що не треба Зорі вже ордени вішати... ;-) ;-) ;-)



Так же как и Мамалига себе ордена вешал, когда городская власть дороги начала асфальтировать на Луначарке, то........ Мамалига себе все приписал. :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #11 Коля 10.01.2012 17:32
Цитую Володимир МАМАЛИГА:
Умовляти головного розпорядника коштів Сергія Одарича виділяти бюджетні народні гроші на попередньо розграбовані об'єкти краще Зорі вміє лише Горкун згадайте 480 тисяч на фарбування спортмайданчикі в). Як вони мотивують Сергія Олеговича - не дозволяє навіть уявити моє виховання? Але факт залишається фактом: переконують. А Сергій Олегович, мабуть, такий витівник :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Деньги когда отдашь, честно заработанные, своим бывшим сотрудникам, а пан Мамалига? За полгода должен. Или скажи честно, здесь, что занимаешься кидаловом.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #10 Крук 10.01.2012 16:15
Мамалига вже, видать, програму для новозаголовлено ї НУ почав писати, і одним з пунктів прописав "освітлення м-ну. Луначарський", а хлопці, самі того не знаючи, взяли і сплагіатили ідею з освітленням - от він і негодує :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #9 Володимир МАМАЛИГА 10.01.2012 12:06
Умовляти головного розпорядника коштів Сергія Одарича виділяти бюджетні народні гроші на попередньо розграбовані об'єкти краще Зорі вміє лише Горкун згадайте 480 тисяч на фарбування спортмайданчикі в). Як вони мотивують Сергія Олеговича - не дозволяє навіть уявити моє виховання? Але факт залишається фактом: переконують. А Сергій Олегович, мабуть, такий витівник :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #8 Андрей 10.01.2012 11:59
от коли коли а цього разу Мамалига правий
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #7 Я - за реальні справи 10.01.2012 11:20
Пане Мамалиго, замість того, щоб зробити самому, ви лише критикуєте і якось неадекватно сприймаєте позитивні речі
Живете на Луначарці і не радієте покращенню благоустрою...
А... зрозумів, все що роблять опоненти, навіть хороше, це погано)))
Смішно)))
Перестаньте вже займатись популізмом та саморекламою. Почніть займатись справою.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #6 Тарас Шевченко 09.01.2012 20:06
Люди, а хіба відновлення освітлення - це погано???
НЕ розумію негативу... зробили, то й добре.
Ну от ви, пане Мамалиго, живете стільки на Луначарці... і що за весь цей час не змогли хоча б те саме освітлення поновити??? А тут хтось потурбувався - і від вас одразу критика. Дивно. Невже політичні гасла, полив брудом суперників і самопіар важливіші?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #5 світильник 09.01.2012 19:49
Що нешановний пан Мамалига, "втер" вас Заря, чи то як завжди ваші фобії? Відвето: ви живете в іншому світі з якоюсь персональною реальністю схожою на шизофренію. Все, що біле для вас воно чорне. Ви не можете зрозуміть, що людей нудить читать, слухать вас, бо з ваших вуст крім образ, бруду і гидоти нічого іншого не чутно. Дякую за увагу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #4 Чупакабра 09.01.2012 19:07
Э-э-эх...Живу тут...люди в этой стране стоко не живут..Светильники снял горсвет лет пять-шесть назад..Нафига брехать - "украли,украли".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #3 Володимир МАМАЛИГА 09.01.2012 11:57