реклама

реклама

Нічийній свині, що уранці гуляла Черкасами знайшли домівку. Про це інформує речник патрульної поліції Черкас Зоя Вовк.

За її інформацією, тварину прилаштували в заповідник села Піщане.

592829-450x600

«Жодна комунальна служба і зоопарк не допомогли вирішити долю свині», – зазначила представниця поліції.

За словами Зої Вовк, зараз свиня лежить в авто патрульного, який сам із Софіївки. Чоловік  їхатиме додому після зміни і завезе свиню в Піщане.

реклама

Коментарі  

 
-1 #8 Сергій 23.11.2017 10:01
Так у патрульної поліції немає що повідомляти громадянам, як окрім от таких випадків. Це не патрульна поліція, а соціальна служба.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 Ірина 22.11.2017 20:53
По тому як ставляться до тварин можна судити, як будуть ставитися і до людей. Те, що поліцейські допогли вирішити ситуацію з поросятком, показує, що їм не байдуже до долі живої істоти. І це однозначно добре!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #6 Кот-ток 22.11.2017 18:23
Ну взагалі паліцайське свавілля, свиня ж нічого не порушувала, гуляла собі містом і все, а її заарештували та ще й без суда і слідства посадили за грати. Це ПОРУШЕННЯ ПРАВ СВИНЕЙ, СВОБОДУ СВИНЯМ...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #5 Поетро 22.11.2017 17:40
То наш Радек феньшує - він у нас креативниЙ!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #4 бувший 22.11.2017 17:16
Капець свині,на новорічні свята м*ясне питання закрите.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #3 Хрюкнув просто так?! 22.11.2017 16:50
Цитую Дістало:
Мабуть у Черкасах така безпека та правопорядок, що іншої роботи як свиней ловити у поліцаїв і не залишилося...... :-?

Не переживай. Якщо треба буде - то піймають і таку свиню, як ти ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #2 Потерпиш 22.11.2017 16:39
Цитую Дістало:
Мабуть у Черкасах така безпека та правопорядок, що іншої роботи як свиней ловити у поліцаїв і не залишилося...... :-?

То йди сам її лови, якщо не влаштовує, що це роблять поліцаї.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #1 Дістало 22.11.2017 15:10
Мабуть у Черкасах така безпека та правопорядок, що іншої роботи як свиней ловити у поліцаїв і не залишилося...... :-?