реклама

реклама

Директор ТОВ «НВФ «Урожай» Олег Васецький йде з посади. Про це «Прочерку» стало відомо з власних джерел.

129c9516378efd12cd3dfaf5a30e4c7c

За словами джерела, Васецького також можна називати одним з кураторів обласної організації партії «ВО «ЧЕРКАЩАНИ». Тож, очевидно, зміни будуть відчутні не лише в бізнесі, а й в політиці.

Причиною уходу Васецького з посади називають конфлікт між ним та власником ТОВ «НВФ «Урожай» Юрієм Косюком, адже ТОВ входить до групи підприємств вертикально-інтегрованого бізнесу «ПАТ «Миронівський хлібопродукт» (МХП).

У прес-службі «Урожаю» «Прочерку» пообіцяли надати інформацію згодом. Натомість сам пан Васецький зміну місця роботи підтверджує.

– Зараз я ще очолюю «Урожай», але з Нового року не очолюватиму, – сказав він «Прочерку».

– Чи могли б сказати детальніше? Працюватимете в іншій сфері? На Черкащині чи в іншій області? Відкриєте власний бізнес?

– Не готовий поки коментувати. Коментарі зможу дати лише після Нового року. Зараз просто не бажаю коментувати, – відповів Васецький.

 

реклама

Коментарі  

 
+8 #23 Спостерігач 01.12.2017 11:44
Цитую Фізіолог:
Павло Миколайович грамотний менеджер. Так що нічого дивного в цьму немає.

Приклад де він щось доводив до кінця в плані побудови або розбудови ?
Зруйнувати, повалити це так, причому вдало плигає в останній вагон...
Як тільки "Черкащанам" напишуть "погано з дому" вмить затопче як усих за ким заносив портфелі. Така його вдача....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #22 Корсунські пасічники 01.12.2017 11:13
Дуже правильно! Може хоч зараз хоч якась компенсація буде, за потруєні "Урожаєм" у цьому році десятки пасік у Корсунському районі. Бо від Васецького ноль реакції, готовий за гроші і людей потруїти, не те що бджіл.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #21 Ох 01.12.2017 10:23
Зосередиться на виборах до ВР.
Шкандаль звичайний тактичний хід умовно віддалитися від клейма людини олігарха Косюка.
Якщо дійсно звільняють з такої посади то як правло звільнений дізнається після того як підписаний наказ....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-22 #20 Фізіолог 01.12.2017 09:43
Павло Миколайович грамотний менеджер. Так що нічого дивного в цьму немає.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #19 Знаток 01.12.2017 09:37
Цитую Арарат:
Це посада для Карася, яку йому мабуть пообіцяв Косюк. Так що проект Черкащани набирає сили.

Цитую Арарат:
Це посада для Карася, яку йому мабуть пообіцяв Косюк. Так що проект Черкащани набирає сили.

Цитую Арарат:
Це посада для Карася, яку йому мабуть пообіцяв Косюк. Так що проект Черкащани набирає сили.
. Карась слідуючий разом з Коваленком ОІ .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #18 Людмила 30.11.2017 20:47
У Васецького є совість, яка зовсім відсутня у Косюка. Курячий олігарх запаскудив Канів, тепер добирається до Чигирина. Хай будує - все там пропаде, як пропала атомна...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #17 Ох 30.11.2017 20:14
Цитую бувший:
Тарасенко з облради таке ж Г-но.

А про кого у нас можуть сказати протилежне ?
Хіба що про тих хто йде із життя...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #16 [email protected] 30.11.2017 19:37
Дуже шкода.Виняткова Людина!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-15 #15 Арарат 30.11.2017 19:03
Це посада для Карася, яку йому мабуть пообіцяв Косюк. Так що проект Черкащани набирає сили.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #14 Привіт із Моринців 30.11.2017 18:08
Цитую Марина:
НЕ ЗАХОТІВ КУПИТИ ДЕПУТАТСЬКЕ МІСЦЕ У ВЕРХОВНІЙ ЗРАДІ - На вихід!!!

Депутат Черкаської облради з місцевих виборів 2010 року №7 у спису партії регіонів. Перевірте на сайті ЦВК. Патріот свого кармана і теплоко місця.