реклама Делікат

Білборд із привітанням президента Януковича сьогодні вночі заляпали червоною фарбою в місті Тальне. Зловмисників не знайшли, інформує «Газета по-українськи».

– Я дивуюся, як це Тальне так довго протрималось, – каже місцевий житель Олег Лісовий. – Зазвичай наші люди таку моду підхоплюють миттєво. Як тільки влітку у Львові з'явилися портрети президента з головою, пробитою кулею, так наступного дня все Тальне було в таких портретах. А це кілька днів довелося зачекати.

Редактор місцевої газети «Поле Честі» 70-річний Валентин Гордєєв каже, що вже сфотографував білборд.

– Треба поспішати, бо можуть заретушувати й скажуть, що так і було, - зазначив він.


Заступник голови райдержадміністрації Володимир Копійченко каже, що це він клеїв білборд.

– Замовлення розмістити привітання президента прийшло централізовано. Зараз наші люди знімають заляпаний фарбою портрет. Я ще не знаю, чи будуть його міняти на новий.

Нагадаємо, що в райцентрі Тальне два роки тому за кілька ночей невідомі повалили в місті три пам'ятники Леніну. Скульптури відновленню не підлягали.

Раніше білборди Януковича заляпували фаброю в Києві, Запоріжжі, Донецьку, Львові.

реклама

Коментарі  

 
-1 #17 Sealedy 18.01.2012 00:36
Ай молодці!!! Сміливцям слава! Моє рідне місто - маленьке, але горде!
так тримати!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #16 sergo 17.01.2012 22:14
плакат то снимут а его повесят! :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #15 тальнівчанка 13.01.2012 23:48
Якщо "погуглити", то згадок про літні трафарети не знайдеш, крім Львова і Тального, а "не по всій Україні".Це по-перше. Страшилок не слухаю принципово - памятаю, як колись народ повівся на "російський спецназ на Банковій" А відморозки, на жаль, знаходяться і на сході, і на заході.От тільки журналістика в нас в переважній більшості сповідує політику подвійних стандартів. Це два. А "панятія" я вже бачила - і помаранчеві, і голубі Одні інших не кращі. При Ющенкові районом керував колишній директор нафтобази, який цю нафтобазу (!) успішно і обанкротив (освіта - морехідне училище), при Януковичу - за півтора року вже третій голова РДА. Кажуть, в Корсуні був директором хлібзаводу. А по третє, чомусь ні Стригун, ні Гордєєв не поспішали з інформацією про те, що свого часу в Тальному ще й плакати з Тимошенко фарбою заляпували. До речі - про Тальне і Умань сповістили, а про Маньківку той же Стригун чомусь мовчить... Чи в цьому районі у нього інформатора немає?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #14 Детектор 13.01.2012 14:08
Цитую тальнівчанка:
Ще раз повторю для Детектора: живу я в цьому місті! Влітку копіювали львівські трафарети, взимку - заляпують бігборди.

Ще раз повторюю для "тальнівчанки": і трафарети, і обляпування були ПО ВСІЙ УКРАЇНІ,а не у Львові, про який звикли патякать! Ви б ще послухали страшилки про "людей, які втратили страх і совість" і зброю збирають! Подивіться, де людей пачками відстрілюють під час нальотів і пограбувань. Хто це робить - міфічні "бандерівці" чи реальні бандюки? І де відбувається реанімація "панятій" початку 90-х - теж у Львові або у Вашому Тальному - чи таки десь набагато далі на схід?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #13 тальнівчанка 13.01.2012 00:08
Ще раз повторю для Детектора: живу я в цьому місті! Влітку копіювали львівські трафарети, взимку - заляпують бігборди.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #12 Оксана Колісник 12.01.2012 19:32
Цитую Коля:
Цитую Оксана Колісник:
Зате міліції ото роботи буде! Які там крадії-шахраї-розбійники?! Усі на охорону "височайших мармиз!!


Оксана, то я так и не понял, где вы работаете в настоящий момент как журналист? Хочу Вас почитать!
Усі особисті питання прошу адресувати на особисту пошту: okolisnyk@gmail .com Одне зауваження: з анонімами я не спілкуюся.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #11 Коля 12.01.2012 15:02
Цитую Оксана Колісник:
Зате міліції ото роботи буде! Які там крадії-шахраї-розбійники?! Усі на охорону "височайших мармиз!!


Оксана, то я так и не понял, где вы работаете в настоящий момент как журналист? Хочу Вас почитать!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #10 Детектор 12.01.2012 13:16
Цитую тальнівчанка:
звичайне дурне копіювання - "а давайте і ми зробимо так, як у Львові"

"Дурне копіювання" - це завчено талдичить про Львів, як найстрашнішу загрозу регіоналам. Так само біллборди були заляпані у Києві, Чернігові, Запоріжжі та інших містах, а знову чути квакання тільки про Львів! :-x
Не кажу, що подібні вчинки достойні копіювання, але досить симптоматично, коли по обписаному Хресту Голодомору і спаплюженому прапору Держави у Черкасах відмовляють у порушенні кримінальної справи, а по біллборду у Львові зразу порушують "угаловноє дєло". Чи не так?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #9 З країни Паханат 12.01.2012 12:01
Що посієш - те й пожнеш. В свій час проплачені ділки з ПР псували бігборди Юлі та Ющенку, тепер звичайні люди висловлюють своє відношення до Пакращанця... дивно, що ще не всі заляпані...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #8 Оксана Колісник 12.01.2012 10:51
Зате міліції ото роботи буде! Які там крадії-шахраї-розбійники?! Усі на охорону "височайших мармиз!!