реклама

реклама

Сьогодні у Придніпровському суді Черкас оголосили вирок для екс-проректора ЧНУ Артюх, яка скоїла смертельне дтп. Нагадаємо, вчора у Придніпровському суді Черкас розглядали кримінальну справу щодо екс-проректора ЧНУ та колишнього міського голови Умані Валентини Артюх, яка влітку цього року скоїла ДТП, збивши на смерть жінку.

24891665_629682830551319_641180530_n

Підсудну визнали винною і призначили покарання у вигляді позбавлення волі на строк 3 роки з випробувальним терміном, однак на підставі закону про амністію звільнили Артюх від покарання.

Також, на Валентину Артюх покладено обов'язок компенсувати витрати на експертизи в обсязі більше 4 тисяч грн.

реклама

Коментарі  

 
+10 #21 РезидентЪ 09.12.2017 07:16
Цитую т.н.судья:
Позбавити права керування транспортним засобом на 3 роки, звільнити Артюх, застосувавши Закону про амністію, прийнятий у 2016-му році

То, что детям погибшей бабушки деньги милее чем сама бабушка - это их дело. То, что людям, которым поломало ноги в машинах при столкновении тоже все равно - это дело этих людей. А вот то, что мусора выпускают на дорогу гореводителя, которая совершила самое масштабное ДТП в истории города - это касается всех горожан.
Через 3 года ждите на дорогах города одним словом. Касается и водителей и пешеходов as well
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #20 депутат 08.12.2017 23:04
Сьогодні звільнили від покарання, завтра можна сідати за кермо, а там що буде, є інвалідність, приклонний вік.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #19 Інь і Янь 08.12.2017 21:07
Які лікарі виставляють липові діагнози ладану? Знайдіть зв’язок між оплатою дочці загиблої і липовими діагнозами ладана. СБУ, полліція, знайдіть!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #18 Інь і Янь 08.12.2017 19:42
Скоро на волю вийде "неходячий" ладан.Де Кухарчук?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #17 РезидентЪ 08.12.2017 19:06
Дочь погибшей сказала, что Артюх полностью возместила ей все убытки, поэтому претензий к ней нет. Однако точная сумма во сколько дочь оценила жизнь своей матери так и не прозвучала.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #16 стабилизец 08.12.2017 18:44
всем все пофег. скоро ради денег сами начнут под колеса прыгать.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #15 Таке враження 08.12.2017 18:41
Отже, виходть, що вбити людину і травмувати ще декількох, в Черкасах коштує недорого - лише 4 тисячі гривень. Оптом дешевше?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #14 Т.Г. Шевченко 08.12.2017 18:19
Якось-то йдучи уночі
Понад Невою… та йдучи
Міркую сам-таки з собою:
– Якби то, – думаю, – якби
Не похилилися раби…
То не стояло б над Невою
Оцих осквернених палат!
Була б сестра! і був би брат!
А то… нема тепер нічого…
Ні Бога навіть, ні півбога.
Псарі з псарятами царять,
А ми, дотепні доїзжачі,
Хортів годуємо та плачем.

(Т.Г. Шевченко 1860 рік)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #13 Валентина 08.12.2017 18:15
Рішення суду обурює до глибини душі!!!!!!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #12 УЖАСТЬ 08.12.2017 14:41
Цитую ДЖЕКО:
А рішення суду прогнозоване: після "Революції гідності" - брехня, підкуп, обман - у нас стали нормою.

Так почему Вы не закончили свой спитч итоговым выводом?
А получается что
ГО «Черкаський обласний комітет оборони прав людини».
Черкаський громадський люстраційний комітет
Автомайдан Черкащини
Громада Черкащини
Громадський блокпост
ДемАльянс
щит Черкащини
Правий сектор
Самооборона майдану 3 штуки
Комітет по боротьбі з корупцією
Громадський рух «ЧЕСНО».
Регіональний комітет Центрального штабу-національного спротиву
НО "Майдан"
Рада опозиційних сил Черкащини
Народна рада Черкас
Общественный совет Майдана (ОСМ)
Обласна народна рада
Черкаський обласний страйкком
ГО «Воля ХХІ»
Комітет опору диктатурі
Мовний майдан
Агентство стратегічних досліджень
ПОЛИТИЧЕСКИЕ АФЕРИСТЫ? Точно так и вновь народженные НацКорпус, Рух новых сил?