Кілька тижнів тому молодого кота Тимофія принесли до ветеринарної клініки «Зоосфера» із захворюванням на сечокам’яну хворобу. Власниця кота наполягала на евтаназії, тобто вимагала приспати кота медикаментозними препаратами, інформує «Антенна».

25139217_1757160724356361_665896393_o-900x444

Але ветеринарні лікарі вилікували кота від хвороби та стерилізували. Наразі Тимофій облаштувався у клініці та, судячи з його апетиту, почувається непогано. Лікарі клініки «Зоосфера» шукають для кота нову домівку, де про нього піклуватимуться та любитимуть.

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100