реклама

реклама

На сьогоднішній день тариф у 4 грн за проїзд у Черкасах в пасажирському транспорті перевізників нікого не влаштовує. Про це після розгляду порядку денного заявив голова профспілки перевізників Черкас, пише Вичерпно

На думку перевізників, обгрунтований тариф складає 7 гривень.

- У порівнянні з минулим роком паливо зросло на 64%, — сказала генеральний директор ПАТ Черкаське АТП 17127 Олена Куниця. — Коли ми у минулому році піднімали тариф до 4 гривень, то пальне коштувало 16 гривень, зараз паливо по 25 гривень. Ми розуміємо, що для людей це  непідйомна сума, тому ми пропонуємо встановити проїзд у розмірі 5 гривень. Також ми пропонуємо закласти в міський бюджет кошти для відшкодування перевізникам.

25270919_1357769664351341_2061911816_o

Перевізниця вважає, що міським владцям має бути соромно, що досі не закладали коштів для перевізників. Адже навіть у районних центрах це роблять.

Також перевізники наголосили, що окрім того, що здорожчало пальне, їм потрібно купувати нові автобуси. Тому вони просять, щоб на виконком поставили питання про перегляд тарифу на проїзд та щоб депаратмент економіки порахував, скільки наразі має коштувати проїзд у пасажирському транспорті.

За словами директора департаменту економіки та розвитку Ірини Удод, за їхніми підрахунками економічно обгрунтована вартість проїзду — 4,84 грн.

- 5 гривень за проїзд — це вже зараз повинно бути, а вже завтра — ще більше. Ви яку мінімальну заробітну плату там рахували? — спитав у Ірини Удод перевізник. — Через декілька місяців мінімальна зарплата зросте до 3700 гривень.

Наостанок міський голова Черкас Анатолый Бондаренко відзначив, що вони виноситимуть цей проект рішення на розгляд.

766

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #12 чехов 15.12.2017 20:32
Цитую Семен:
Эта Куныця с головой дружит? Что она несет? То у нее расход топлива 60 литров, теперь ГСМ на 64% выросло?
Учиться тетя надо было или иди пирожками торговать, перевозки не твое.

Она прапорщик в юбке ! Брутальная тетка !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #11 ЮЗР 15.12.2017 18:10
Добавте льготникам и пенсионерам 100грн (что б тоже платили или использовали на своё рассуждение) и я уверен что транспорт будет свободней.. Д а и выручка у траликов вырастет
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #10 ЮЗР 15.12.2017 18:07
Скуница гонит!Пуать сначала сменит свои бляшанки на автобусы как 22й маршрут.. А потом 5гривен.. Траликами можна было бы ездить если б те пенсионеры на халяву не катались весь день.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #9 Я черкащанин 13.12.2017 11:29
Цитую Пасажир:
А мене тариф навіть у 4 грн за проїзд за такого рівня обслуговування не влаштовує! Старі брудні маршрутки, набиті людьми, хамовиті кондуктори. Треба відмовлятися від тих перевізників, які виставляють місту умови і повністю переходити на комунальний транспорт! Тролейбуси - екологічно чистий транспорт великої місткості. Там є вай-фай. А маршрутки - це пережиток кучмівських часів. У них немає майбутнього.

Це ви ще в київських маршрутках, мабуть, не їздили, де ви платите 5,50, кондукторів нема взагалі, гроші бере водій (при цьому одною рукою кермуючи і одним оком поглядаючи на дорогу). В маршрутках завжди людей як оселедців у банці, при цьому маршрутки значно більш задрипані, ніж черкаські.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #8 Пасажир 13.12.2017 02:10
А мене тариф навіть у 4 грн за проїзд за такого рівня обслуговування не влаштовує! Старі брудні маршрутки, набиті людьми, хамовиті кондуктори. Треба відмовлятися від тих перевізників, які виставляють місту умови і повністю переходити на комунальний транспорт! Тролейбуси - екологічно чистий транспорт великої місткості. Там є вай-фай. А маршрутки - це пережиток кучмівських часів. У них немає майбутнього.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #7 Де транспортна реформа? 12.12.2017 17:39
Цитую Черкасчанин:
Голосуйте ногами.Переходите на троллейбусы.
Це Польща!
1. Міським транспортом можна користуватися лише при наявності квитка, який дає право на проїзд. Відсутність квитка та/чи документа, що підтверджує право на пільговий проїзд – підстава для контролера вас оштрафувати.
2. Квитки (як правило, однакові на трамвай, автобус і метро) можна придбати в кіосках преси („Ruch”) і в окремих споживчих магазинах; часто також квиток можна купити в водія транспортного засобу (але трохи дорожче, ніж в кіоску чи магазині).
3. Ціни і види квитків у різних містах різні.
4. У багатьох містах є проїзні квитки багаторазового користування. Так, можна придбати собі квиток, дійсний годину, добу, три доби, тиждень, місяць і т.п.
5. Туристи, котрі мають т.зв. туристичну карту, в багатьох містах мають право на безкоштовний проїзд у міському транспорті. Однак деталі та особливості цієї системи радимо уточнювати у центрах туристичної інформації.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #6 Семен 12.12.2017 16:12
Эта Куныця с головой дружит? Что она несет? То у нее расход топлива 60 литров, теперь ГСМ на 64% выросло?
Учиться тетя надо было или иди пирожками торговать, перевозки не твое.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #5 Черкащанин 12.12.2017 07:45
Цитую Коваль:
За проїзд якби залупити по максимуму, а возять людей, як оселедців у бочках.

А я как раз готов и по 10грн. платить за комфортный проезд, если б только автобусы были с амортизаторами и не переполненные, а то уже от самого слова "маршрутка" невроз начинается.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #4 Знающий 11.12.2017 18:52
Уже 3 раз просят поднять и каждый раз обещают,что условия в маршрутках улучшатся,а по факту - никакого улучшения. Сначала пусть приведут транспорт в порядок,а потом будем думать об повышении тарифов.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #3 депутат 11.12.2017 17:04
До вартості пального потрібно в першу чергу прив*язать пенсії і зарплати.