реклама

реклама

«Ще в п'ятницю вона була святково прибраною красунею», - пише у Фейсбуці проректор ЧНУ ім. Богдана Хмельницького Галина Гаврилюк.

 

За її словами, невідомі обікрали новорічну ялинку, яку прикрашали студенти вишу.

«Студрада купувала іграшки, прикрашала, готувала свято, на яке прийшли не тільки студенти, а й діти з нашого мікрорайону. А сьогодні на ній тільки стрічечки на вітрі гойдаються. Навіть кульку ЧНУ вкрали.

Мораль: студенти зробили святковою університетську площу, здали сесію і їдуть додому. Той, хто обшарпав ялинку, позбавив новорічної радості місцевих дітлахів.

Питання: куди вдома можна повісити кульку з написом ЧНУ?», - обурюється пані Гаврилюк.

реклама

Коментарі  

 
-3 #8 Нацполіція 28.12.2017 11:01
Ватани, не переживайте так, притрушені! Ваш пукін - поза підозрою, бо всі знають, що він по мєлочам не тирить :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 vlad 28.12.2017 02:05
В Европе так постоянно и происходит. Ага.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #6 Дивно 27.12.2017 19:13
Не інакше як обікрав якийсь фанат ЧНУ. Справді, ну кому ще може бути потрібна така кулька?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #5 Дарагая передача. 27.12.2017 18:38
Хто це?Я кажу,що це москалi з Кривалiвки,або з Хiмселища.Я бачив там їх з прапором Росiї.Мабуть вкрадуть i ялинку бо на червонiй площi нема шо ставити.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #4 Ченчик 27.12.2017 17:42
Це ті, хто перетворив наше місто в смітник і понівичив більшість нових( правда недолугих) зупинок по всьому місту.......
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #3 Антон 27.12.2017 17:31
Цитую Максим:
Цей "ХТОСЬ" не іначе як москалі кляті, що гноблять рідну неньку Україну. А наш люд працьовитий і не злодії та шкури прродажні.

Однозначно, це акція за наказом Путіна з метою дистабілізації ситуації у центрі України.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #2 депутат 27.12.2017 14:42
Можливо це хтось робить перші кроки на шляху до влади, адже тим, що не вміють красти немає місця ні де.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #1 Максим 27.12.2017 12:52
Цей "ХТОСЬ" не іначе як москалі кляті, що гноблять рідну неньку Україну. А наш люд працьовитий і не злодії та шкури прродажні.