реклама

реклама

Нардеп від Смілянського округу Сергій Рудик нині з родиною відпочиває у Єгипті. Фото відпочинку від постить в «Фейсбуці».

26166035_758552527665676_6271426108030734220_n

Так, на одній з фото помітно місце відпочинку – Шарм-еш-Шейх – це місто в Єгипті і туристичний центр на Червоному морі. Розташоване на півдні Синайського півострова, на північному узбережжі Червоного моря, при гирлі Акабської і Суецької заток.

26221110_758553017665627_1498509500530144161_o

26165694_757778451076417_8769004574628580424_n

320759

реклама

Коментарі  

 
+2 #11 Омелько 05.01.2018 13:06
Цитую Я черкащанин:
Прикольне оте, що в нього на голові.

Хай би собі на шию уже почепили.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #10 Пасечный 04.01.2018 15:18
Цитую vlad:
Цитую Жінка:
Гордимося, що депутат Рудик відпочиває у Єгипті, а у пенсіонера на хліб немає.

И что? У Рудыка свои деньги, какое тебе дело?

И он "заработал это всё честным трудом".Так вот клоун vlad,ты или его близкий друг,родственни к,шестёрка,или тупорылое чмо,которое так бездарно этого лже.депутата может защищать. Так вот ещё раз попробую тебе недоумку объяснить,что если бы эти депутаты действительно профессионально выполняли возложенную нами на них роль,то все мы уже давно бы жили в другой стране и никто не считал бы чужие деньги.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #9 Пасечный 04.01.2018 15:01
Что бы ты ........... там и осталося.А всем тем,кто голосовал за всю эту ................,а теперь скулят и стонут о не справедливости на земле,я бы пожелал,чтобы вся эта .......... в лице политпрос.....тутки рудика снилась вам каждый день.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 Я черкащанин 04.01.2018 12:36
Прикольне оте, що в нього на голові.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #7 ЄгиптНаш 04.01.2018 09:11
їхав би разом з гаращенко у Єуропу вмочувати паризький круасан в Братіславську каву на сходинках віденської опери.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-13 #6 vlad 04.01.2018 00:07
Цитую Жінка:
Гордимося, що депутат Рудик відпочиває у Єгипті, а у пенсіонера на хліб немає.

И что? У Рудыка свои деньги, какое тебе дело?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #5 Марцепупа 03.01.2018 23:18
Рудик- тушка.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #4 Смілянець 03.01.2018 16:45
Хоч би не красувалися, та не злили людей!!!!!!!!!! !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #3 Жінка 03.01.2018 16:43
Гордимося, що депутат Рудик відпочиває у Єгипті, а у пенсіонера на хліб немає.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #2 Черкасчанин 03.01.2018 15:31
Ну правильный депутат.Чем Вы недовольны?Особенно ответ Малеванному в фейсбуке хорош.Это все что нам надо знать о "слугах народных".И регулярно за них же голосовать.