Секретар Черкаської міськради Олександр Радуцький, який не повідомляє, де саме перебуває в час новорічних канікул, звернувся через соцмережі до громадськості.

Фото з архіву

Фото з архіву

«Звертаюся до 15 тис. працівників бюджетних установ. Ваш найближчий аванс зараз залежить від бюджетного розпису 1/12 Департамента фінансової політики та розпорядження мера Анатолія Бондаренка щодо цього фінансування. На даний час цих документів в міському держказначействі офіційно не зареєстровано. В черговий раз ми бачимо маніпулювання з боку міського голови. Наталія Джуган та Анатолій Бондаренко! Надайте офіційно документи. На розгляд їх в казначействі є три дні», – дає поради через інтернет Олександр Романович.

«Якось аж смішно,якби не було сумно!» – зреагувала керівник департаменту фінансів Наталія Джуган на допис секретаря міськради.

«Це порущення процедури! Попередньо я особисто проводила нараду за участю держказначейства. Пані керівник відмовила приймати документи ,що не відповідають процедурі ,визначеній ст.79 БКУ. А працівники бюджетних установ це прекрасно всі розуміють!» – роз’яснює Радуцькому Джуган

764

До слова, сьогодні депутати зірвали позачергову сесію міськради, де мали розглядати бюджетне питання. Радуцького серед присутніх не було…

Де відпочиває Олександр Романович, наразі невідомо....

реклама

Коментарі  

 
+3 #18 Розарио Адуцкий 07.01.2018 02:46
Цитую Спостерігаю за спінами:
Докы утомлённые, под солнцем тропиков, Потцан й Жиган, откинулись посля экстаза и лёжать в своєму медовоноворічно різдвяному бунгало на канапє спінами вныз, атслєживая в дыре своей крышы "двє мєсячные палоски", Стаднык митьтєво перевертаеться в храпу, своим спіном вверх, в переворотє міняючи памперси. Он понял - крыша прохудилась. Появился Наблюдатель.

Меня ещё никто не обзывал беременным!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #17 дідзьо 06.01.2018 17:17
боже,скильки ж маємо хворого люду за спинами
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #16 громада 06.01.2018 10:40
джуган мкотинякою ніколи не була.а нарахунокненаже рливості то на павла другого схоже.Царь
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #15 громада 06.01.2018 02:36
та й насправді там тільки й мужиків що Джуган.Та може будькому натикать.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #14 мохнатий павел 06.01.2018 02:27
а колиж це таки сталося із Джуган?у вас сексуальні фантазії?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #13 Спостерігаю за спінами 05.01.2018 21:59
Докы утомлённые, под солнцем тропиков, Потцан й Жиган, откинулись посля экстаза и лёжать в своєму медовоноворічно різдвяному бунгало на канапє спінами вныз, атслєживая в дыре своей крышы "двє мєсячные палоски", Стаднык митьтєво перевертаеться в храпу, своим спіном вверх, в переворотє міняючи памперси. Он понял - крыша прохудилась. Появился Наблюдатель.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #12 Павел II 05.01.2018 19:04
Джуган захворіла зірковою болячкою. Втратила почуття самозбереження і порядності, тиче дулі тим, з рук кого стала ненажерливою скотинякою. Час розсудить, де закон, а де тупорилість.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #11 рот-фронт 05.01.2018 17:17
вони почубляться обоє між собою а холопи -прості люди відчують все на собі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #10 Філолог 05.01.2018 16:58
Цитую Через виконком:
Цитую рада:
Ніхто не читає Законів.

Директор департаменту фінансової політики Наталія Джуган на сьогоднішній сесії наголосила, що через виконком ,який не зібрався вчасно і не подав бюджет, черкащани не мають документу за яким живе місто.

А чому на виконком не ходить права рука чи нога, креатура мера Буданцев? Пройшла любов, зівяли помідори?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #9 рітуал 05.01.2018 16:44
а на фоткі таки ж гарні!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100