Гарячі номера телефонів
У 2017 році в Черкаському державному технологічному університеті чимало ресурсів виділено на оновлення матеріально-технічної бази університету, зокрема йдеться про модернізацію системи опалення, енергозаощаджувальні заходи. У планах адміністрації університету й подальше утеплення приміщень, заміна вікон.

aad7cb1f9d8ec5ffec36c0c6c1b2ce91_XL

Про це повідомляє прес-служба вишу з посиланням на проректора ЧДТУ Миколу Куницького.

У червні 2017 року в Черкасах стартував проект «Greenenergy». Саме завдяки грантовому проекту Черкаської обласної організації Всеукраїнської екологічної ліги «Cherkasy Green Energy», який фінансується міністерством клімату та дозвілля Норвегії, на даху 2 корпусу Черкаського державного технологічного університету з’явилися панелі сонячних батарей потужністю 6 кіловат, що дає змогу заощадити до 30 тисяч гривень на рік.

Крім цього, за підтримки Черкаської обласної ради триває реконструкція холу першого поверху ЧДТУ, де заплановане облаштування виставкового залу.

Минулого року закуплено оргтехніки на суму 950 тисяч гривень. До того ж, облаштовані дитячі майданчики на базах відпочинку «Топольок» на узбережжі Чорного моря та «Рось», що на Черкащині.

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100