реклама

реклама

Зоря Руслан Депутат Черкаської міськради Руслан Зоря під час сьогоднішньої публічної консультації щодо майбутнього складу міськвиконкому повідомив, що отримав проект бюджету міськради лише вчора.

– Я звернувся до працівниць апарату з проханням надати мені проект бюджету, і вони мені його видали. Як раз щойно роздрукували, – додав Руслан Зоря. – І це при тому, що навколо бюджету було поламано стільки списів!

У відповідь присутні повідомили, що на сайті міськради проект рішення про бюджет було опубліковано й раніше.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+3 #8 Андрій 17.01.2018 09:54
Русік зав"язуй ..........
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #7 Нотаріус 16.01.2018 15:02
НА работу ходить надо, тогда все вовремя получишь.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #6 свідок 16.01.2018 14:47
Зоря в тому ж кублі з Радуцьким! Ні совісті, ні честі, ні відповідальност і перед виборцями! На наступних виборах будемо знати кого ігнорувати!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #5 Левко 15.01.2018 20:41
Сайт і офіційний документ, за підписами та завізованими відповідаьними посадовими особами це інше. В суді стане доказовою базою у порушеннях К або А законодавства. Неуки
залізяки і доводять ситуацію до маразма, щоб вчергове поиметь. Зоря тут причім?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #4 Козуб 15.01.2018 18:28
Цитую Ліцей:
А чому ти до цього часу бюджет не розглядав і не голосував ?? Чому секретар ради Радуцький не організував його друк 7 грудня, коли той з`явився на сайті?

Радека треба гнати - радою не займається. А ии що, Руслан - неповнолітня дитина? :D :D :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #3 Михаил 15.01.2018 18:17
Вчора, це коли святкував старий Новий рік?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+25 #2 Савр 15.01.2018 17:28
треба було в школі добре вчитись,а то тепер не знає,де брати проекти документів...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+25 #1 Ліцей 15.01.2018 16:54
А чому ти до цього часу бюджет не розглядав і не голосував ?? Чому секретар ради Радуцький не організував його друк 7 грудня, коли той з`явився на сайті?