реклама

реклама

Зараз секретар Черкаської міськради Олександр Радуцький проводить прес-конференцію, аналізуючи кандидатів, яких подав мер у виконком.

Радуцький3

– Я з повагою відношусь до атовців, який подав мер, до тих, хто там воював. Але в нас в депутатського своє бачення щодо того, хто може бути членом виконкому. Ми пропонуємо 8 осіб: Бондаренко, Радуцький, Буданцев Роман («Батьківщина»), Вячеслав Горобець (Черкащани), Олександр Ільченко (ПВД), Ігор Коломоєць (Свобода), Сутуленко Руслан (Солідарність), Костянтин Стратілатов (Громадянська позиція). Все абсолютно прозоро! Гарна пропозиція! Всі політсили представлені, крім Самопомочі. Їх підтримуватиме 33 депутати. А це означає, що це абсолютно робочий виконком, – зазначив Радуцький.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+5 #12 Савр 27.01.2018 01:42
Ай да пройдисвіт! Такого ще треба пошукати! Цей виконком розграбує місто до нитки,а Радик прикупить ще парк Мазд,а всіх собак навішає на мера.
Суперпройдисвіт !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #11 иван 26.01.2018 15:39
За две судимости можно было хоть законы научиться читать.Кандидатуры членов исполкома вносит городской голова а утверждает сессия горсовета ..При чём тут секретарь ....от ОПГ Торпеды к тому же
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #10 Семенович 26.01.2018 13:46
Цитую Прокурор:
Ким вважає себе радуцький? Один з 42 депутатів І НЕ БІЛЬШЕ! Кандидатури може вносити ВИКЛЮЧНО МІСЬКИЙ ГОЛОВА.

Ви мабуть не місцевий? Один вже виключно навносив :lol:

Крок до імпічменту Одарича зроблено? Депутати розпустили виконавчий комітет
11 квітня 2013, 12:31
Нагадаємо, про спробу утворити нову коаліцію у складі Партіі регіонів, комуністів, Батьківщини і Удару минулої ночі написав на своїй сторінці у «Фейсбук» міський голова Черкас С.Одарич. Його пост викликав масу гіпотез, зокрема, що сьогодні відбудеться імпічмент міського голови. Проте поки що відбувся лише розпуск виконавчого комітету.
15 квітня 2013, 14:30
Фракція «Батьківщина» в Черкаській міській раді підтримуватиме позицію (Б.Тулуба) про усунення від влади міського голови Черкас Сергія Одарича. Про це під час прес-конференції Об’єднаної опозиції повідомив голова Черкаської обласної організації партії ВО «Батьківщина» Анатолій Бондаренко
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #9 Светлана 26.01.2018 13:30
Цитую Павло II:
Цитую Урюк:
"А вы, друзья ,как не садитесь - все ж в музыканты не годитесь!" Крылов И.А.
Сашко, не мути кізяк, бери Толю(кастрюлю) і їдіть геть!!!

Урюк-кізяк! А хто на їх місце?

Я! Маю дві вищі освіти, досвід. Або мій син - дві вищі (Україна, Європа). Досвід роботи в аудиторско-консалтинговій компанії (велика четвірка). Вибачте, але кримінального досвіду не маємо. Підходить?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #8 Урюк 26.01.2018 13:22
Цитую Павло II:
Цитую Урюк:
"А вы, друзья ,как не садитесь - все ж в музыканты не годитесь!" Крылов И.А.
Сашко, не мути кізяк, бери Толю(кастрюлю) і їдіть геть!!!

Урюк-кізяк! А хто на їх місце?

Для таких як ти, Павло ||, альернативи нема - раб є раб, і тут нічого не вдієшь.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #7 Віталінка 26.01.2018 13:14
Видно пана по халявах. Сам злодій і такіх же пропонує.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #6 Прокурор 26.01.2018 12:55
Ким вважає себе радуцький? Один з 42 депутатів І НЕ БІЛЬШЕ! Кандидатури може вносити ВИКЛЮЧНО МІСЬКИЙ ГОЛОВА.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #5 правда 26.01.2018 12:15
як же ти втомив радуцький усіх!!!! :-x :-x :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #4 Павло II 26.01.2018 12:10
Цитую Урюк:
"А вы, друзья ,как не садитесь - все ж в музыканты не годитесь!" Крылов И.А.
Сашко, не мути кізяк, бери Толю(кастрюлю) і їдіть геть!!!

Урюк-кізяк! А хто на їх місце?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #3 Вопрос 26.01.2018 11:56
И которое из всех этих восьми у него девичье?