реклама

реклама

У Черкаській міській раді призначили нового керівника департаменту архітектури та містобудування. Із 5 лютого, обов’язки директора почав виконувати депутат міськради Максим Скорик. Про це пише "Інфоміст".
359211

Зазначимо, що після відсторонення з посади Артура Савіна виконуючим обов’язки директора було призначено його замісника Віктора Панченка. Починаючи з 5 лютого керівником призначили іншого заступника депутата фракції ВО "Черкащани" Максима Скорика.

реклама

Коментарі  

 
-2 #11 черкащанин 09.02.2018 01:17
Скорик человек, добивающийся конкретного результата и это доказано делами за период своей депутатской каденции. Построены нормальные деловые взаимоотношения с жителями округа, в результате чего имеем и освещение, и облагороженные территории, и приведенный в порядок рынок. Комментатору выше могу сказать: ты прежде чем рассказывать на публику о рукомойниках и прочих, кстати вполне обоснованных вещах, лучше бы поинтересовался мнением жителей, а что же там было раньше? А я тебе сразу отвечу: ничего и полные руины от очень "плодотворной" деятельности партии вільних демагогов. Так что мы будем давать ему оценку за результаты, которые уже есть на сегодняшний день. Тебе рекомендую утереть свою желчь и рассказать, какую будку построил сам в этой жизни или что полезного вообще сделал для окружающих, кроме болтовни на интернет-просторах.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #10 Пескарь 08.02.2018 18:26
Цитую Щука:
В бій вступили тролі з департаменту архітектури та містобудування. Це означає, що Скорик починає наводити порядок!

Что, будет заниматься рекордным ямковым ремонтом по капитально недоремонтирова нному бульвару Шевченка?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #9 Щука 08.02.2018 16:45
В бій вступили тролі з департаменту архітектури та містобудування. Це означає, що Скорик починає наводити порядок!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #8 Козел отпущения 08.02.2018 16:18
Бывший уже не пределах, поэтому отвечать ему. За что?
За то, что через 3 месяца как положили асфальт на Шевченко, на перекрестке бул. Шевченка - ул. Небесной Сотни (со стороны Кооператора) уже ЯМА!!!!!!!!!!!! !! А мэр все рассказывает про свои рекорды по укладке асфальта, хотя дороги Одарича уже 7 лет стоят и без ям :cry: А тут три месяца прошло, зима без особых морозов и мэровской дороге уже гаплык :-x Не верите? Сами посмотрите! Можете еще посмотреть на "рэкордный" асфальт на перекрестке Шевченко-Черновола. Во времена Сталина за это расстреливали.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #7 хімік 08.02.2018 14:34
Політично зроблено правильно. Поставити непрофесіонала (кандидатуру конкурентів ), керувати одіозним департаментом . Враховуючи жирні апетити карася і його фонду, провал прогнозований. Мер вчиться на своїх помилках,от тільки архітектура Черкас,як завжди, програє, особливо під керівництвом хіміка.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #6 Светлана 08.02.2018 14:21
"Упорядкування базарчику на Петровського - це його заслуга, асфальтування доріг, встановлення нового освітлення в дворах і багато іншого." ААА!!! Того "базарчику" там взагалі не повинно бути. Для "базарчику" потрібен туалет, рукомийник, кімната перевірки якості продуктів. "Освітлення в дворах, асфальтування доріг", - це новий анекдот?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #5 Щука 08.02.2018 12:48
Скорик порядна і професійна людина. До міської ради прийшов з підрозділу Азоту, в якому керував роботою більш як тисячного колективу. Сумлінно виконує депутатські накази на своєму виборчому окрузі. Упорядкування базарчику на Петровського - це його заслуга, асфальтування доріг, встановлення нового освітлення в дворах і багато іншого. Це людина яка дбає про околицю міста і буде приділяти увагу в першу чергу їй.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #4 Савел 08.02.2018 03:14
Цитую конкурс:
ну,і хто цей карась за професією ? Хоч одну собачу будку за життя збудував ?

Одну точно построил, видно же на фото. Нормальная такая будка чо
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #3 Писар 07.02.2018 23:48
У статті зазначено, що спочатку обов'язки директора виконував замісник, а потім заступник. Грамотно, однак...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #2 конкурс 07.02.2018 18:02
ну,і хто цей карась за професією ? Хоч одну собачу будку за життя збудував ?