реклама
Sucurity Police

реклама

Депутата Черкаської обласної ради від ВО «Свобода» було затримано працівниками поліції через непокору правоохоронцям в Каневі, пише КРОПИВА.

До цього він рухався на автомобілі нічним містом та не реагував на вимогу зупинитися. Приїхавши до місця проживання, він покинув автомобіль та намагався зайти в квартиру.

Обранець відмовився проходити освідчення на стан алкогольного сп’яніння. Згодом представився депутатом обласної ради, подекуди сперечався з працівниками поліції. Працівники поліції застосувавши фізичний вплив затримали обранця для доставки до райвідділу поліції.

Відео переслідування та затримання депутата оприлюднено двома частинами (частина 1 і частина 2) на відео сервісі ютуб з анонімно створеного каналу 9 лютого. Але, очевидно, подія сталася раніше.

Депутатських повноважень Чміль Віталій Олегович набув у лютому 2017 року, коли змінив за виборчим списком новообраного мера Тального.

реклама

Коментарі  

 
+2 #12 суд 05.03.2018 12:46
І шо суд був і обранця виправдано по всіх статтях
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #11 вільний 16.02.2018 07:37
Оце Ви кажете правильно. Мінімум у поліцеських шість порушень.
Навіть не намагалися зупитнити та зачитати права затриманому, а про захист
я мовчу, а деж ст.268 КУпАП. Я думаю що це так званий піар ход.
Я думаю депутата таким способом розкручують, щоб своїх знали в обличчя.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #10 Михаил 12.02.2018 14:15
Молодці міліціонери,але цікаво, чим воно все закінчиться.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #9 Свободу не спинити 12.02.2018 08:47
Націонализм, по суті, для нашої країни - непогане явище, добра ідеологія і підгрунтя для розвитку. Але з появою Свободи на політичній арені, всіма тими двіжами та спічами лідерів, історій появу у партії грошей та персоналій спонсорів, якось не покидала думка - щось з цією Свободою не так. І начеб-то певні персоналії в самій партії - достойні люди, хоча вони і в меншості. А от така поведінка остаточно гасить іскру віру в партію, в її ідеї та мету: як у цього пана та його подружайки на відео, як декларація Ботнара та його пояснення на камеру, як двіж на заході країни з лісом, янтарем, контрабандою, там, де Свобода - має більшість в радах, більшість підтримки серед людей - то якось захист національних економічних ресурсів не відбувається, цінність нації, поваги один до одного сходить на ні. Сумно, хлопці!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #8 Ох 11.02.2018 22:41
Шлобода ?
Не вірю !
Провокація !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-25 #7 правда 11.02.2018 21:32
якби це був Моня Мушієк, як ото вже бувало минулого року, то злякалися б і не чіпали. Вонил лиш проти свободівців сміливі
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+42 #6 правильно 11.02.2018 21:12
Правильно зробили
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+32 #5 канівський прокурор 11.02.2018 21:10
одразу видно, що працюють міліціонери, а не пластмасові балвани кухарі й прибиральники!! !!Молодці хлопці!!!не має чого понти показувати перед поліцією, якщо діж в межах закону
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #4 Поважайте закон УСІ! 11.02.2018 19:12
Ти, чміль, коли вийдеш - не забудь "подякувать" своїй курці, яка своєю явно борзою поведінкою і понтами допомогла тобі зганьбитися на всю область.
Але вдягати наручники забуханому мажорчику - то вже зайве. Бо щось я не бачив, щоб цей прищ "створював загрозу" поліцейським.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+40 #3 Сергій 11.02.2018 18:27
Свободівці майже всі кончені. Всі чомусь беробітні, виконують команди "фас" Ботнара та інших бандюків. Львів їх позбувся, Черкащина підняла на щит Чому?:D :D :D