реклама
Sucurity Police

реклама

Рейдерське захоплення магазину «Гранд Маркет» у черкаському мікрорайоні Митниця (вул. Гагаріна 55/1) відбулося сьогодні вранці.
93_full

Про це повідомляють у патрульній поліції Черкащини.

У момент, коли черговий охоронець «Гранд Маркету» близько 7 години ранку впустив через запасний вхід працівницю магазину, на нього налетіла група осіб (близько 15) у спортивних костюмах. Нападники зачинилися всередині приміщення і нікого не впускають. Охоронець натис тривожну кнопку і викликав поліцію охорони. У свою чергу, ті викликали патрульних.

Прибувши на місце події, патрульні застали біля запасного виходу чоловіка, який представився власником усього приміщення магазину «Гранд Маркет». У нього є судове рішення з приводу виселення орендарів з даного магазину. На місці працює слідча оперативна група, встановлено охорону місця події.

реклама

Коментарі  

 
+1 #15 не пересічний 21.02.2018 19:42
Якщо є рішення суду, то яке ж це рейдерство :cry: . Скільки ще цю згвалтовану нинішньою владою ( щоб ми на хліб насущний не відволікались) тему можна гвалтувати. Я більш ніж упевнений, що перед тим як поставити клеймо, ні рішення ніхто не читав, ні на суді не був
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #14 Наталия 20.02.2018 19:13
Это не рейдеский захват помещения, а законный возврат имущества владельцам!! Это только в Украине такое возможно: взять в банке кредит на постройку магазина , не вернуть долг и 8 лет как минимум пользоваться деньгами макаронников, а когда стал вопрос о возврате денег... то назвать рейдерским захватом!!! :lol:
Господа, возвращайте долги вовремя!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #13 Історик 20.02.2018 13:25
Пані Людо, ВИ перечитались Карла Маркса. 1917 рік нам не потрібен.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #12 ЛЮДИНА 20.02.2018 12:34
Наступним в списку на рейдерське захоплення нехай буде Мішин "Колос-Авто". Таких НЕ ЧЕСНИХ підприємців потрібно позбавляти бізнесу.
А взагалі Я за рейдерство, тіки бізнес треба віджимати на користь, і у колективну власність ЛЮДЕЙ. З кишень НЕ ЛЮДЕЙ ОЛІГАРХІВ повернемо підприємства НАРОДУ і заживемо інакше будучи господарями на своїй землі, переставши заробляти гроші олігархам на НАРОДНИХ підприємствах!! !
І поки ЛЮДИ не почнуть щось змінювати на краще, всі зміни будуть не на їх користь,від цих НЕ ЛЮДЕЙ які називають себе владою.
А ЛЮДИ, поки що(вже 25років), очікують чесну Владу, а потрібно створювати і самим ставати ВЛАДОЮ ЛЮДЕЙ і бути господарями в своєму домі, і забути думку про те, що хтось повинен прийти і побудувати хороше життя, оскільки наше життя потрібно лише нам, то ми повинні його і будувати. Поки ми це не зрозуміємо, будемо змінювати персоналії влади, і отримувати в результаті лише покращення життя олігархів, та зубожіння ЛЮДЕЙ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #11 Дональд Трамп 20.02.2018 12:12
Это писец,какая Европа,люди не в состоянии оплатить коммуналку,купи ть в магазине пожрать,а здесь никак не нажрутся-подонки,все ведь строилось на ворованные деньги.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #10 Наталья 20.02.2018 11:52
Не знаю хто на кого!але знаю точно !зарплати виплачують вчасно!і відношення до працівників хороше.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #9 Анти 19.02.2018 13:56
Ще з кризи 2007-2008років вланики гранду не розплатились за валютні кредити.

Ось банк та його засновники і судились з грандмаркетом.
Рано чи піздно але цеб сталось.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+49 #8 Фреймут не збреше 19.02.2018 12:27
Не може бути! У Толі Бонда справка є від Олі Фреймут, що Черкаси - город бєз бандітов)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+33 #7 XXХ 19.02.2018 12:20
Гранд завжди вважався надбанням криміналітету. Зараз , виходить, одна ОПГ наїхала на другу ОПГ. То нехай собі чубляться. Нам то що з того.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #6 черкащанин 19.02.2018 12:03
Перемены должны произойти в полной мере, а не только отодвинув Шуру, вот и закономерно все. Должна выстроиться вся пирамидка вертикали, а не только убрав ширму. Поцарював, тепер черга других, відійди в сторонку.