реклама
B.E.S.T. Bukovel 2026
Як повідомив заступник міського голови Черкас Ігор Волошин, станом на 15-ту годину автобуси продовжили свій рух. Діалог із перевізниками буде продовжено завтра.

Автобус Про це інформує сайт Черкаської міськради.

Під час зустрічі з представниками виконавчого комітету перевізники заявили, що мова про страйк не йде. У них нібито немає коштів для того, аби закупити паливо.

– Ми не страйкуємо! У нас закінчилося паливо, закупити його коштів у нас немає. У якій машині закінчилося паливо, та й з’їжджала з маршруту, – заявила одна з перевізників Олена Куниця. – Якщо нас забезпечать паливом, ми вийдемо.

Водночас, вона наголосила, що тариф у розмірі 5 гривень – економічно обґрунтований.

Нагадаємо, сьогодні об 11.30, незважаючи на сильний мороз, перевізники Черкас зняли з маршрутів усі автобуси, вимагаючи збільшення вартості проїзду з 4 до 5 грн.

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко вважає, що «кожен перевізник, який без причини і попередження поставив під загрозу життя дітей, пенсіонерів, жителів міста, знявши автобуси з маршруту, повинен понести покарання».

реклама

Коментарі  

 
+1 #16 Вопросік 28.02.2018 14:39
А що воно за куниця яка диктує всьому місту і управу на неї мер не знайде? Ото женщіна!)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #15 язон 28.02.2018 11:16
Цитую Боря:
І їздять до піздньої ночі і з раннього ранку і відстані там інші, мізки твої прокурорські.

Недавно был в Харькове. Маршрут 225Т короче любого из черкасских. Проезд - 4.50 грн. Маршрут 261Э короче черкасской маршрутки №30, проезд - 5 грн. При этом - кондукторов нет, автобусы стоят на остановках по 5-6 минут с открытыми дверями на морозе, пока водитель не обилетит пассажиров. Отдельный вопрос - качество подвижного состава: половина "автобусов" - крытые грузовички, в которых поставили деревянные сиденья. Отопления в автобусах нет. И, кстати, в Харькове давно уже стоит вопрос повышения цены проезда до 6-7 грн. и отмены бесплатного провоза льготников. Как, впрочем, и в Киеве.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #14 Боря 28.02.2018 09:05
Цитую Прокурор:
Цитую ДЖЕКО:
Після офіційної заяви мера стосовно "покарання", чекаємо, які конкретно будуть покарання. Із шантажистами "діалог" має бути дуже жорсткий.

Діалог буде "дуже жорсткий" - ходитимите пішки! В Києві марштрутки давно по 5-7 гривень і люди їздять. А ви - пішки.... :P :P

І їздять до піздньої ночі і з раннього ранку і відстані там інші, мізки твої прокурорські.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #13 Демократія 27.02.2018 22:58
Цитую Прокурор:
Цитую ДЖЕКО:
Після офіційної заяви мера стосовно "покарання", чекаємо, які конкретно будуть покарання. Із шантажистами "діалог" має бути дуже жорсткий.

Діалог буде "дуже жорсткий" - ходитимите пішки! В Києві марштрутки давно по 5-7 гривень і люди їздять. А ви - пішки.... :P :P

В Києві маршрути в 10 разів довші за черкаські. Тому там 5-7 грн економічно обгрунтовані, а в Черкасах - ні.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #12 лiтературознавець 27.02.2018 20:09
Цитую Прокурор:
Цитую ДЖЕКО:
Після офіційної заяви мера стосовно "покарання", чекаємо, які конкретно будуть покарання. Із шантажистами "діалог" має бути дуже жорсткий.

Діалог буде "дуже жорсткий" - ходитимите пішки! В Києві марштрутки давно по 5-7 гривень і люди їзть. А ви - пішки.... :P :P

Ти рiвняй киi'вськi вiдстанi i киiвськi зарплати! а ще, уяви собi, там э комунальний транспорт. I двi зупинки маршруткою гiхто не i'де, а за 20 км 5 гривень небагато!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #11 Рибак 27.02.2018 18:18
Вам на диванах шуточки легко шутить, а больно у меру довелось даже заявлєніє робить
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #10 ::::::::::::::::: 27.02.2018 18:14
Оцю Куницю першою і витурить з перевезень - щоб не борзєла з брехнею і жлобськими викрутасами!
Де там та Люба Майборода - хай полюбується на цю **** - і скаже ще раз, що "жіноцтво потрібно ставить керівниками" - бо вони "краще розуміють дітей і родини"!
Оця окремо взята Лєнка Куніца - розуміє дітей і родини, чи готова залишити їх у мороз і завірюху на вулиці просто з-за того, що їй хочеться довшої гривні?
ГНАТЬ ЇЇ!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #9 ЮЗР 27.02.2018 18:14
Там ниже вижу текст пропал)) Скажу культурно..Кондуктор в маршрутке номер 5 (ЧП Скуница обслуживает).пару дней назад проболталась что думают забастовку.. А тут Скуница трендит что бензина нет
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-35 #8 Прокурор 27.02.2018 17:16
Цитую ДЖЕКО:
Після офіційної заяви мера стосовно "покарання", чекаємо, які конкретно будуть покарання. Із шантажистами "діалог" має бути дуже жорсткий.

Діалог буде "дуже жорсткий" - ходитимите пішки! В Києві марштрутки давно по 5-7 гривень і люди їздять. А ви - пішки.... :P :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+28 #7 ЮЗР 27.02.2018 16:52
Ман......ь ты С......... Твои кондукторы проболтались.. Сказали правду.. Вали с Черкасс!