Про це він написав у «Фейсбуці».
«Коли терміново потрібно збити температуру або понизити артеріальний тиск, ти пригадуєш про медичну реформу та неможливість виїздів "швидкої" на подібні випадки (хіба, якщо вже не помираєш і дійсно треба втручання лікарів). А якщо звичайні аптеки вже давно закриті – опиняєшся у безвиході. Особливо гостро це питання стоїть зараз, у період високої захворюваності на грип та ГРВІ», – пише депутат.
Про проблему відсутності цілодобових аптек у мікрорайоні «Лісовий» йому повідомили виборці. Як з'ясувалося, така ситуація практично по всьому місту.
За інформацією директора департаменту охорони здоров'я та медичних послуг Черкаської міськради Олега Стадника, обласного КП «Фармація» та завдяки старанням журналіста Сергія Могилка вдалося зібрати інформацію та створити інтерактивну карту цілодобових аптек міста Черкаси. Усього їх налічується 12. Більшість із них зосереджені в центральній частині міста, а в деяких місцях – чомусь по дві цілодобові аптеки одна біля одної. «Очевидно, для конкуренції та заробітку. Але не для людей», – припускає депутат.
Без жодної цілодобової аптеки залишаються 8 мікрорайонів міста: Хімселище, Кривалівський, Соснівський, Дахнівський, Яблуневий, Зелений, Лісовий та Соборний. Містяни змушені при необхідності долати відстань у 3-5 кілометрів, щоб дістатися до іншого мікрорайону, де працює така аптека. Уночі.
«Перш, ніж робити висновки як депутат, хочу почути думку черкасців: чи потрібна вам у вашому мікрорайоні цілодобова аптека (аптечний пункт)?» – запитує Руслан Зоря.
Коментуючи допис депутата, керівник медичної галузі Черкас Олег Стадник зазначає, що його департамент уже кілька років «намагається реагувати» на звернення жителів мікрорайону Дахнівка щодо відкриття хоча б денної аптеки (не кажучи про нічний час), але немає підприємців, які виявили б бажання взяти в оренду якийсь об’єкт у Дахнівці та відкрити там аптеку.
«Є закони економіки. Вони не керуються емоціями та побажаннями. Існують основи маркетингу, є поняття попиту, є співвідношення товару і попиту, є поняття «ринкова влада покупців» – це коли вимагати підвищення якості послуги за рахунок розміру прибутку виробників. Не завжди спрацьовує, бо ніхто не хоче працювати зі збитком для себе», – коментує Олег Стадник.
реклама
Коментарі
То переход через желєзку, де заборонено ходить, то підземні баки, тепер аптеки.
Може хватить їздить по Європах та вживати дурь?
В місті не хватить грошей на всі його фантазії.
Вже не знає як на себе увагу притягти, так несу чушь.
Прикро,що параноя не виліковна.
Текст хоть прочитайте
«Перш, ніж робити висновки як депутат, хочу почути думку черкасців: чи потрібна вам у вашому мікрорайоні цілодобова аптека (аптечний пункт)?» – запитує Руслан Зоря.
Та і до журналістів Прочерку: де ви тут обурення побачили?
За що Зоря не візьмеця - всюди вигода для себе або рекет, тільки замість бандитів з погрозами громадськість з обуренням.
Приватник як хоче так і працює.
Стрічка RSS коментарів цього запису