реклама
B.E.S.T. Bukovel 2026
На сесії Черкаської облради виникла суперечка між позафракційним депутатом Миколою Булатецьким та головою фракції БПП, заступником голови ОДА Костянтином Омаргалієвим, пише "Про все"

28641683_1623818787700038_1154618754_o-500x375

Микола Булатецький звернувся до депутатів підтримати звернення з вимогою відставки Президента України Петра Порошенка. У відповідь Омаргалієв зазначив, що такі як Булатецький підривають державу.

- Якщо слухати таких депутатів як Булатецький, то скоро точно прийде Путін, - відповів Омаргалієв.

- Я життя поклав на боротьбу з бидлом, - обурився Булатецький підскочивши до Омаргалієва.

Дісталось і голові облраді Вельбівцю, який намагався припинити суперечку.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #13 Психіатр 12.03.2018 19:32
Цитую Олена:
Цитую Орися:
Цитую Олена:
А вы не заметили,что чем больше шатается кресло под этой шакальей властью,тем чаще звучит риторика этой падали,что зась,а то путин нападёт. омаргалиев,кто ты вообще,а никто и звать тебя никак-...О!

Падружка, а какая власть для тебя была не шакалья?? :D :D :D :D

В.Поэтому лицо этой власти-оскал трусливого шакала.Если ты не бот-порохобот думаю,что мой ответ тебя должен устроить.

Не піняйте на владу. На себе дивіться, працювати не можете крім огороду, крім лопати наточити нічого не вмієте, а очі завидющі. Ви хоч Енштейнга президентом виберіть, все одно у вас дупа буде у результаті. Всі хотять за один рік жити краще, ніж англійці чи німці. Х*хли, роздягайтеся, починайте працювати, а не волати
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #12 Урюк 03.03.2018 09:48
Цитую Вболівальник:
А прикольно було б подивитись спаринг Омаргалієв-Булатецький...

Цитую Вболівальник:
А прикольно було б подивитись спаринг Омаргалієв-Булатецький...

А що бувають спаринги на язиках? Два балаболи. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #11 Олена 02.03.2018 20:18
Цитую Орися:
Цитую Олена:
А вы не заметили,что чем больше шатается кресло под этой шакальей властью,тем чаще звучит риторика этой падали,что зась,а то путин нападёт. омаргалиев,кто ты вообще,а никто и звать тебя никак-...О!

Падружка, а какая власть для тебя была не шакалья?? :D :D :D :D

Вся власть,которая довела Украину до пропасти-это власть ничего не имеет общего с человеческим лицом.К сожалению на протяжении всего времени независимости Украины,никто из представителей властных структур не довёл свою приверженность в большей или меньшей степени,в укреплении потенциала Украины,экономи ческого,политич еского ,социального,а главное оборонного.Ну то что делает эта барыжная власть,пришедша я на крови наших Героев-это предел цинизма.аморальности,не профессионализм а.Поэтому лицо этой власти-оскал трусливого шакала.Если ты не бот-порохобот думаю,что мой ответ тебя должен устроить.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #10 Воля 02.03.2018 20:03
Цитую ПС:
Уси-Руся. А яких "провладних хазяєв" чекаєш ти, кремлівська прокладка?


Пропоную,після мого лікування у госпиталі, разом повернутися у Широкино. Контракт з 79 ОДШБр, в/ч А0224, пп В4174 обіцяю.Провіримо хто кого чикає і хто кому прокладка.
Молодца ПС.Твой ответ порохобот уси-руся,или пердун замироточил?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #9 ПС 02.03.2018 19:28
Уси-Руся. А яких "провладних хазяєв" чекаєш ти, кремлівська прокладка?

Пропоную,після мого лікування у госпиталі, разом повернутися у Широкино. Контракт з 79 ОДШБр, в/ч А0224, пп В4174 обіцяю.Провіримо хто кого чикає і хто кому прокладка.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 Додік 02.03.2018 16:45
Цитую Вболівальник:
А прикольно було б подивитись спаринг Омаргалієв-Булатецький...

Так Омаргалієв, начеб-то в прошлом боксер..?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #7 Усі-Русі 02.03.2018 16:04
Цитую ПС:
Тулубівщина процвітає!!! Шоколадні лизуни змазали свої ка...калки для провладних "хазяєнів".

А яких "провладних хазяєв" чекаєш ти, кремлівська прокладка?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #6 Орися 02.03.2018 16:02
Цитую Олена:
А вы не заметили,что чем больше шатается кресло под этой шакальей властью,тем чаще звучит риторика этой падали,что зась,а то путин нападёт. омаргалиев,кто ты вообще,а никто и звать тебя никак-...О!

Падружка, а какая власть для тебя была не шакалья?? :D :D :D :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #5 Вболівальник 02.03.2018 14:24
А прикольно було б подивитись спаринг Омаргалієв-Булатецький...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #4 ПС 02.03.2018 14:14
Тулубівщина процвітає!!! Шоколадні лизуни змазали свої ка...калки для провладних "хазяєнів".