реклама

реклама

Екс-секретар Черкаської міськради Олександр Радуцький у інтерв’ю виданню “ІнфоМІСТ” розповів про своє життя після секретарства.

c5af4de253c036b9a77e526fc062ac29

– Я став у чергу в Центрі зайнятості. Думаю, час підкаже, чим зайнятися. Йти з політики я не збираюся. Якби сказав, що збираюсь, ніхто б не повірив, – сказав з посмішкою Олександр Радуцький.

Також він додав, що має дохід із дружиною від здавання в оренду приміщень. Тож поки не дуже переймається пошуком нової роботи.

– Зрозуміло, що якщо будуть пропозиції щодо держслужби, які мене зацікавлять, я їх розгляну, – заявив екс-секретар.

Крім того, як стало відомо, Олександр Радуцький нині здобуває вищу освіту.

– Я продовжую навчатися у Черкаському державному технологічному університеті на магістра з політичної філософії. Вступив минулого року на заочну форму навчання. Мені сподобався сам предмет: політична філософія. Це те, чим я займаюсь із 2007 року, – говорить політик. – На пари майже не ходжу, літературу всю вивчаю в інтернеті. Заліки і іспити здаю сам. Сказали, що за VIP-персонами, які там навчаються, особливе спостереження.

реклама

Коментарі  

 
+2 #9 ЮЗР 13.03.2018 21:27
Фитнес тренер)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 справедливий 13.03.2018 15:16
Шурик, а двірником підеш? Завжди на свіжому повітрі і деколи якусь копійчину підмитеш, яка буде твоєю.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #7 Перехожий 13.03.2018 11:24
Усі такі наївні, а пан не промах. І тут на державні кошти впасти хоче. Бо є така державна програма підтримки безробітних, які хочуть зайнятися бізнесом. Складають бізнес-план, а їм з державного бюджету виділяють деяку суму у десятки тисяч гривень.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #6 ветеран 13.03.2018 10:23
Політична філософія -сама краща наука українських балаболів,в тому числі і Радуцького,вивч ають те, чого нема і нікому не потрібно.Як казав мій командир в армії замполіту - у тебе сама краща посада - рота закрив і робоче місце прибране. Те, що вони вивчають, щось подібне тому.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+25 #5 депутат 13.03.2018 09:30
Стою в Центрі зайнятості, а живу за рахунок здачі приміщень в оренду, йти з політики не собираюсь. А чи субсидію оформив? Ось воно реальне обличчя наших ізживенців.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #4 Fox 13.03.2018 09:11
Вип персона? :lol: Сам себе так велічає? :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #3 Маргарита 13.03.2018 09:03
Тоже ещё "VIP-Воланд" выискался. Так, Мелкий магистр чёрной мафии, ищущий ответ на вопрос - "Есть ли жизнь после секретарства?". Повезло ему в одном, с трамваями в городе.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #2 депутат 13.03.2018 08:50
Можна йому запропонувати роботу в пластмасових. Буду їздити на новеньких авто і зарплата нормальна і думати не треба
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #1 oleg 13.03.2018 08:30
Радуцький філософ 8) 8)