реклама
B.E.S.T. Bukovel 2026
«Почесним громадянином села Куцівка» став священик – отець Василій Шарко.

2018-03-21-храм

Про це інформує «Сміла.UA».

Настоятель парафії «Різдва Пресвятої Богородиці» Василь Шарко з 2002 року призначений священиком церкви у Куцівці. Приміщення цього храму було побудовано ще у 1812 році.

– З 1953 року церква вже не діяла, була в аварійному стані. Тож службу отець Василій спочатку проводив в орендованому приміщенні і водночас з 2004 року займався реставрацією будівлі церкви Різдва Пресвятої Богородиці з допомогою жителів села, - розповідають у районному відділі культури. – За рахунок пожертвувань громади села та інших благодійників, які надавали спонсорську допомогу, меценатів із різних куточків України і навіть із-за кордону, старовинна сільська церква відродилась.

Навесні 2007 року відбулася перша служба у будівлі церкви, ще не відновленої ззовні, проте прибраної та відремонтованої зсередини.

Нині діюча церква приймає прихожан не лише з села Куцівка, а й зі всієї області.

На знак великої поваги до громадської та благодійної діяльності священика, отцю Василію присвоєно звання «Почесний громадянин села Куцівка».

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100