реклама

реклама

27_03_02-900x444 Директор департаменту культури та взаємозв’язків з громадськістю Черкаської ОДА Олександр Шабатін повідомив про те, що цьогоріч трупа Черкаського обласного театру неодмінно повернеться у рідні стіни.

Про це інформує «Antenna».

Наразі проводяться роботи, пов’язані зі звуковим та світловим устаткуванням та підготовчими роботами для відповідних мереж. Очільником Черкаської ОДА поставлене завдання завершити ремонті роботи до кінця 2018 року та стовідсотково забезпечити театр необхідним обладнанням.

реклама

Коментарі  

 
+14 #10 Труппа 28.03.2018 14:20
Цитую Крутой чел нарисовался:
Два вопроса:
1. Откуда в Черкассы завезли этого бэкающего директора?
2. Как он пролез в дверь театра?

Попандопало прибыло из Луцька. Оттуда его успешно погнали, а нам его подсунул балабол
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #9 Труппа 28.03.2018 14:18
Нынешний директор - это позор :-x какой театр соответствующий и директор :sad:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #8 Чарочка 28.03.2018 13:16
На закупівлю обладнання акумулюються великі кошти..
А в яку копієчку влетів ремонт будівлі?
А хто ж таки винний у таких великих витратах?
Людина вкара велосипеда за 400 гривень і їй 3 роки впаяли, а тут мільйони і нічого?
Винного знайшли? Хто відповідав за пожежну безпеку?
Чи за столом на сцені у той день випивали всі і валити ні на кого?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #7 Крутой чел нарисовался 28.03.2018 10:47
Два вопроса:
1. Откуда в Черкассы завезли этого бэкающего директора?
2. Как он пролез в дверь театра?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #6 Повторюються вже 28.03.2018 09:09
Перед цим про ремонт театру вже не раз розказували Ткаченко, якийсь начальничок будівельного управління, Островський, Ластівка і Овчаренко. Кажуть, після обіцянки Овчаренко добудувать театр до кінця 2016 року, Островський сказав перед телекамерами, що він "дуже сумнівається у цьому" - і після цього на початку 2017-го його погнали з посади.
А шабатін просто озвучує те, що йому звеліли озвучить. Дуже багато "мукає" через кожних два слова, але хіба зараз вимагається, щоб чиновник вмів самостійно думати і говорити?
Головне спрацюавать на випередження - заявить, що все круто робиться і зробить так, щоб про театр не запитували до кінця року.Не до кінця року, але до президентських виборів ремонт закінчать, звичайно. Як попало і розтягнувши дві третини коштів - але ж закінчать.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+25 #5 Логопед 27.03.2018 23:33
"Голова ОДА ставе задачу, щоб ууууу. аааааа. еееее, до кінця року дали виставу на сцені свого театру"(с)
А коли приберуть ууууу, аааа, ееееее - квітковий базар перед театром, який так гарнюньо показала на відео "Антена"?
Чи тобі ніхто таку задачу не ставе?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+29 #4 театр 27.03.2018 18:25
овчаренко эстафету молодому передал, пусть он теперь позорится и обещает
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #3 глядач 27.03.2018 18:23
А чому жодного слова привітання немає, шабатін не в курсі, що сьогодні міжнародний день театру?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+29 #2 актер 27.03.2018 18:11
Шабатин двух слов связать не может, не стыдно?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+27 #1 черкащанка 27.03.2018 18:08
Очередной балабол объявился :-)