реклама
B.E.S.T. Bukovel 2026

За матеріалами Служби безпеки України оголошено про підозру затриманому на хабарі начальнику однієї з кафедр Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля. Правоохоронці встановили, що полковник служби цивільного захисту систематично вимагала гроші зі студентів вишу за сприяння у здачі екзаменаційної сесії.

29884522_562191504160045_492412960_o

Оперативники спецслужби задокументували факт вимагання посадовцем від студента двох тисяч гривень неправомірної вигоди за «успішне» складання іспиту з однієї з навчальних дисциплін. Співробітники СБ України затримали зловмисницю на робочому місці під час отримання всієї суми хабара.

29749071_562191497493379_1434754214_o

У рамках відкритого кримінального провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального Кодексу України тривають слідчі дії. Операція з викриття посадовця проводилась спільно з прокуратурою.

Про це інформують в СБУ

29663951_562191490826713_1197906850_n

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #17 Ван Гог 01.06.2018 10:25
Рождённый брать, давать не может)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #16 CОЛДАТ 01.06.2018 08:53
Цитую ХХ:
Не виправдовую хабарництва, але зхильний до думки, що простіше дати хабар, чим ніколи не добитись справедливості і ось так воно і йде, спочатку спонукають давати хабарі, а потім ті, що давали, і самі починають їх брать.

У Вас роздвоєння особистості добродію.Бути схильним не виправдовуючи - це дуже цікавий діагноз. :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #15 ХХ 31.05.2018 18:34
Не виправдовую хабарництва, але зхильний до думки, що простіше дати хабар, чим ніколи не добитись справедливості і ось так воно і йде, спочатку спонукають давати хабарі, а потім ті, що давали, і самі починають їх брать.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #14 Вано 31.05.2018 15:51
Цитую Активіст:
Цитую Оксана:
А депутат Фоміч скільки бере?

Щось не видно Фоміча в першому ешелоні боротьби з коррупціею в чІпб, на сесії по бумажкі п....ть і все... А орденоносний викладач от БПП, що не бачить корупції...????

Орденоносний проффесор чіпб по Польшам їздить, їй немає коли...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #13 Активіст 31.05.2018 15:44
Цитую Оксана:
А депутат Фоміч скільки бере?

Щось не видно Фоміча в першому ешелоні боротьби з коррупціею в чІпб, на сесії по бумажкі п....ть і все... А орденоносний викладач от БПП, що не бачить корупції...????
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #12 Вано 31.05.2018 15:31
Цитую Хто крайній?:
Григорян, Заїка, Частоколенко, Хаткова, Томенко,а пан Пігорецький то взагалі джек пот, дуже довго стоять в черзі, візьміть їх без черги

так список цих прізвищ можна продовжувати аж до самого верху. Це всі знають, а що роблять наші служби?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #11 ХХ 30.03.2018 19:22
Цитую стабилизец:
Цитую саня:
То не давайте, а навчайтесь і здобувайте знання без хабарів.

знания не могут стать преградой между такой бабочкой и деньгами, неужели непонятно. :lol:

Помиляєшся. Зациклений ти. Платять ті, хто не хоче вчитись і планує отримати диплом за сало. Не зобижай нормальних студіозусів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #10 стабилизец 30.03.2018 14:59
Цитую саня:
То не давайте, а навчайтесь і здобувайте знання без хабарів.

знания не могут стать преградой между такой бабочкой и деньгами, неужели непонятно. :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #9 ветеран 30.03.2018 13:37
Студентів чи курсантів, які мають академічну заборгованість, не хочуть.або не тягнуть навчальний процес треба просто звільняти і це повинна бути консолідовна позиція навчального закладу. Мало того, що вони вас ментам *здають*,потім отримуючи професію пожежника- хапуги,і ,як наслідок пожежі з жертвами, як в Кемерово та інших місцях. Потім маємо *фахівців* лікарів, прокурорів,буді вельників та інший непотреб, від бездарності яких страждають люди і держава.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #8 Хто крайній? 30.03.2018 11:52
Григорян, Заїка, Частоколенко, Хаткова, Томенко,а пан Пігорецький то взагалі джек пот, дуже довго стоять в черзі, візьміть їх без черги