реклама
B.E.S.T. Bukovel 2026
Протягом суботи-неділі, 31 березня – 1 квітня, легіонери «Наддніпрянського легіону» провели комплекс планових бойових навчань.

29595462_503865330009880_4604827904509321334_n

Про це повідомляє «Козацький край».

У ході навчань відпрацьовано:

- техніку роботи зі стрілецькою зброєю

- основи домедичної допомоги в бойовій обстановці

- основи саперної справи

- тактику роботи малими групами

- обладнання замаскованих позицій для спостереження

У своєму зверненні у соцмережах бійці «Наддніпрянського легіону», серед яких – як ветерани АТО, так і молодь, закликають черкащан приєднуватися до ініціативи посилення оборонного потенціалу краю:  «Ми постійно готуємось до захисту рідної землі… А чи готові ви?»

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+4 #9 Враг будєт разбіт! 04.04.2018 16:20
Цитую ???:
А чому немає адреси чи телефона - як туди записатися можна?

Найпростіше "записатися" - через військкомат. А вишколи, які готують до диверсій у ворожому тилу - трохи специфічна штука) Тому і обличчя у цих хлопців не видно.
Успіхів на благо України!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 СОЛДАТ 04.04.2018 15:12
Цитую Антистец:
Козацкий Край - сельская пародия на Фольктшер Беобахтер.

Приходилось читати "Фолькішер Беобахтер"? Чи "Комсомольська Правда" набридла? :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 ??? 04.04.2018 15:06
А чому немає адреси чи телефона - як туди записатися можна?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #6 Антистец 04.04.2018 13:55
Козацкий Край - сельская пародия на Фольктшер Беобахтер.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #5 Вітаю таке! 04.04.2018 13:14
З таким набором навичок - можуть нормально "попрацювати" в тилу у рашистів. Щоб не розслаблялися, козлота запорєбрікова 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #4 Це - тероборона 04.04.2018 13:05
Цитую Цікаво:
Перейшов за гіперпосиланням , а там - червоно-чорний шеврон цього підрозділу.Чиї вони - "Азову", Яроша, ОУН чи УНСО?

З названих Вами у підрозділі тільки з ОУН немає нікого
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #3 Реаліст 04.04.2018 12:50
Цитую Цікаво:
Перейшов за гіперпосиланням , а там - червоно-чорний шеврон цього підрозділу.
Чиї вони - "Азову", Яроша, ОУН чи УНСО?

Не схоже. У жодного з названих вами підрозділів на шевроні немає зображення меча - як у цього. Та й червона кайма навколо чорного - це ж не "червоно-чорний" у класичному розумінні терміну.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #2 Цікаво 04.04.2018 12:40
Перейшов за гіперпосиланням , а там - червоно-чорний шеврон цього підрозділу.
Чиї вони - "Азову", Яроша, ОУН чи УНСО?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #1 Черкащанин 04.04.2018 12:28
Це добре...