реклама

реклама

29694651_1594909063897459_4715420809499428748_n Фонди черкаського музею «Кобзаря» поповнила картина Павла Сингаївського. На картині зображений Тарас Шевченко біля каменю.

Картина була придбана для музею журналістом Назарієм Вівчариком в цікавий спосіб. Видавши нову книгу «Те, що серед нас» і отримавши від видавця певну кількість примірників у рамках гонорару, автор вирішив провести акцію: за продані книги купити картину для музею.

Як відомо, державні музеї не такі й багаті, тож поповнювати фонди вдається, у більшості, за спонсорську чи благодійну допомогу.

Купівля картини для музею вартістю декілька тисяч гривень стала хорошим поповненням музейних фондів.

Як зазначають музейні працівники, народився Павло Пилипович Сингаївський на Житомирщині, жив у Львові, малював батальні полотна, тому цей портрет Шевченка ще більш унікальний.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-2 #9 Погуглист 12.04.2018 21:48
Цитую Кюснахт:
О таком богатом журналисте слышу впервые, но может он тогда ещё выкупит для музея и сам камень, изображённый на картине, который находится сегодня в поместье Юнга в Боллингене?

В Википедию загляни, неуч! Неплохой черкасский поэт, междупрочим. Но не Чехов. Хотя у него есть сильные стихи о городе
Мені тринадцятий минало.
Я пас ягнята за селом...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #8 Кюснахт 12.04.2018 19:08
О таком богатом журналисте слышу впервые, но может он тогда ещё выкупит для музея и сам камень, изображённый на картине, который находится сегодня в поместье Юнга в Боллингене?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 Олег 12.04.2018 16:59
Цитую Нагуглил по соцреалистам:
Художник Павел Сингаевский родился в селе Шатрищи Житомирской области. Рисовать его учили Т.Фраерман, А.Векслер, М.Муцельмахер. Основные произведения посвящены советским партизанам: «Карпатский рейд» (I960); «Интересная книга» (1964); «Партизанская весна» (1966); «Народные мстители» (1967); «Заря» (1968) и другие.

Источник: http://socrealizm.com.ua

гигиги вотета прикол
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #6 Нагуглил по соцреалистам 12.04.2018 14:48
Художник Павел Сингаевский родился в селе Шатрищи Житомирской области. Рисовать его учили Т.Фраерман, А.Векслер, М.Муцельмахер. Основные произведения посвящены советским партизанам: «Карпатский рейд» (I960); «Интересная книга» (1964); «Партизанская весна» (1966); «Народные мстители» (1967); «Заря» (1968) и другие.

Источник: http://socrealizm.com.ua
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #5 MZ 12.04.2018 13:08
Цитую правда:
Гарна ідея, але чому б не купити щось для краєзнавчого музею?

До речі, музей "Кобзаря" - відділ обласного краєзнавчого музею.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #4 Демократія 12.04.2018 12:54
Гарну справу зробив журналіст. Приклад для інших.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #3 Художник-пофігіст 12.04.2018 11:20
Цитую правда:
Гарна ідея, але чому б не купити щось для краєзнавчого музею?

А ще треба, щоб автор книги купив нові сходи для планетарію і побілив бордюри на бульварі Шевченка. А якщо залишаться гроші - то купив Анатолію Бондаренку нового автомобіля, бо той скаржився, що в нього немає службової автівки.
О! І Ботнару пару тролейбусів у траллі-парк.
Отоді може, автор був би й хорошим. Але всьодно не для всіх. :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #2 Реаліст 12.04.2018 11:07
Цитую правда:
Гарна ідея, але чому б не купити щось для краєзнавчого музею?

Тю, що за дебільні коменти завжди на цьому "Прочерку"?! Автор що - твої, "правда", гроші потратив? А якщо не твої, а свої гроші, отримані за книгу - то якого ...... ти йому вказуєш, на що й для кого їх потратити?!
Як вже дістали такі коментатори!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #1 правда 12.04.2018 10:58
Гарна ідея, але чому б не купити щось для краєзнавчого музею?