реклама

реклама

Дві зелені пластмасові мітли під час сьогоднішньої сесії міськради депутати від Партії вільних демократів подарували міському голові Анатолію Бондаренку і депутатові Юрію Тренкіну, підприємство якого вважають відповідальним за складний стан прибирання міста.

30422129_1008509462641502_1459651254_n

Незадовго перед цим міський голова полишив сесію, тому його мітлу попросили передати мерові секретаря міськради Ярослава Нищика.

30546775_1008509792641469_598134506_o

Виступаючи з трибуни сесії, депутат Олександр Радуцький заявив, що міський голова відсутній через те, що «тікає від проблем».

На місце міського голови він причепив рукописну табличку з іменем мера, яка, на його думку, мала «хоч частково компенсувати відсутність міського голови».

Ярослав Нищик пояснив, що мер пішов "по важливих справах міста", але не пояснив, що це за справи.

реклама

Коментарі  

 
+4 #11 Роман 19.04.2018 21:26
Неправильні мітли подарували - пластмасові для польотів не годяться. Тре' було натуральні, березові, щоб могли швидкість пристойну при польоті набирати ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #10 Закордон - проти!! 19.04.2018 20:24
Цитую Fox:
Цією мітлою треба вас усіх гнати за кордон України! Пристосуванці.

Та ну нах тут такі чада! Ніяких у них шансів. Гречка тута, супернепопулярн а!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #9 Бонд 19.04.2018 17:01
Бондаренку з Трєнкіним потрібно кувалдою дати, а потім мітлою вимести
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #8 Макс 19.04.2018 16:04
Помните 3 года назад Лысянский металлист ходил по дворам и рассказывал про "ЕВРОДВОРИ". Теперь понятно что он имел ввиду: мусор, ветки и ямы - это и есть евро по в его понимании.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #7 асоціація клоунів 19.04.2018 12:59
без радуцького цирку ніколи не було б. Молодчина. Наш чоловік
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #6 Залізний Фелікс. 19.04.2018 12:48
Мітла на жаль ні Залізяці ні Тренкіну не допоможе. Ось тільки мізки поправити,- так можливості такої не має. Так що жити нам в такому срачі до наступних виборів!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #5 Демократія 19.04.2018 12:41
Цитую Черкасчанин:
А депремировать на 400% товарища мера слабо?

Ви зазіхаєте на святе! :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+36 #4 Ганьба тобі, Тоха! 19.04.2018 11:50
Бондаренко - це просто позорище якесь - регулярно тікає тоді, коли за щось відповідати треба!
Невже хтось ще досі збирається йти на "суботник" за вказівкою "мера" Толіка, щоб замість цього ідіота і його заступників прибирати у місті - для того, щоб спробувати підняти рейтинг чмошників з "Батьківщини" і "Свободи", які зас**лися по самі вуха?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+34 #3 Урюк 19.04.2018 11:44
Так, в такому срачі ми ще не жили.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+36 #2 Fox 19.04.2018 11:02
Цією мітлою треба вас усіх гнати за кордон України! Пристосуванці.