реклама

реклама

У Черкасах містяни збирають підписи під електронною петицією з проханням не перейменовувати вулицю Можайського на Степана Бандери.

Про це повідомляє сайт «zmi.ck.ua».

1524214555-12

"Степан Бандера є спірним персонажем української історії. Прямого відношення до міста Черкаси він не має. Просимо не перейменовувати вулицю на таку провокаційну назву. Обрати для перейменування лояльну назву, яка б не обурювала суспільство", - зазначив автор петиції Максим Попов.

Наразі звернення підтримали 42 містянина із 250-ти, необхідних, для того, щоб депутати розглянули петицію.

Нагадаємо, виконком погодив пропозицію перейменувати вулиці Волкова, Крилова, Можайського, Титова Стасова, Пацаєва, Добровольського та провулок Невського. Остаточне ж рішення - за депутатами.

1523950577-485

Примітка: провулок Пацаєва поки вирішили не перейменовувати.

реклама

Коментарі  

 
+6 #16 стабилизец 25.04.2018 10:44
плохому танцору всегда чета мешает строить светлое будущее, как ни памятники, так наименования. китаесы и с социализмом в считанные годы выправились. было бы желание. любители же бандеры и прочих пророков уж постеснялись бы называть священными для них именами свои обшарпанные улицы.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #15 Містянин 25.04.2018 09:54
Спочатку зробіть нормальні дороги, а потім перейменовуйте! !!
Якщо патріоти проти "совка", то по їх логіці треба знести будинки радянської постройки, зруйнувати дороги (точніше, їх залишки), побудовані при Союзі, а натомість побудують своє!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #14 Черкасчанин 25.04.2018 08:58
Коммунисты за..... Лениным.У "патриотов" -Бандера.Лет через сто и это переименуют в очередного "деятеля,оставив шего неисправимый след в истории".Ну и что?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #13 Лікар 21.04.2018 20:44
Цитую Антистец:
Трипдача имени Бандеры. Этим и ограничиться, раз Бандера зудит сильно.

"Чіто каму баліт - тот а том і гаваріт" - правда, ватний недоумок Стиць-Гриць? ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #12 Антистец 21.04.2018 19:21
Трипдача имени Бандеры. Этим и ограничиться, раз Бандера зудит сильно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-13 #11 Volodimir Rebel 21.04.2018 17:30
Не знаю,де саме,але вулиця им.Степана Бандери,як символ борця за волю України,таки має бути і бажано не десь біля лісу,а ближче до центру!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #10 Volodimir Rebel 21.04.2018 17:09
Цитую кук43:
Цікаво: перейменували Ярославську ( місто-побратим Ярославль), але не чіпають Руставі споконвічний та Сумгаїтську. Вони теж міста-побратими Радянського Союзу. Чому?
Та тому,що Грузія нам братня країна,а Московія - споконвічний ворог!...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #9 язон 20.04.2018 23:03
Цитую Сармат:
Нащо називати вулиці чиїмись іменами? Перейменуйте Можайського в Паркову, бо починається біля парку. І усі будуть задоволені

А зачем вообще перименовывать? У кого умерший в 1890 авиаконструктор Можайский корову украл? Нужно крополиво восстанавливать украинские корни Черкащины. Но и 300 лет в составе Империи - тоже часть нашей истории. И не выйдет их обрубить безболезненно - и себя исковеркаем и будущее наших детей.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #8 Демократія 20.04.2018 21:41
До такого рівня демократії, щоб зважати на думку людей, які там живуть, міська влада ще не доросла.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 Черкасчанин 20.04.2018 20:29
Цитую кук43:
Цікаво: перейменували Ярославську ( місто-побратим Ярославль), але не чіпають Руставі та Сумгаїтську. Вони теж міста-побратими Радянського Союзу. Чому?

Тому що не РАША