реклама

реклама Делікат

реклама

У Черкаській міській раді відбулася робоча зустріч між представниками міської влади і французької компанії SUEZ. Участь у зустрічі взяли заступники міського голови Ігор Волошин та Людмила Бордунос, представники департаментів економіки та розвитку і ЖКК ЧМР, а також комунального підприємства «Черкаська служба чистоти». Під час заходу обговорили перспективи співпраці міста Черкаси та цієї компанії у напрямку утилізації та переробки відходів.

musor1

Як розповіла представниця компанії Alexandra Bourgoin,  SUEZ працює на 5 континентах, річний оборот складає 15,9 млрд євро. За словами пані Александри, вони займаються повним циклом виробництва і переробки води, а також повним циклом переробки відходів, виробляючи з них або вторинні матеріали, або енергію. У сферу їхньої діяльності входить збір як побутових відходів, так і комерційних, індустріальних та небезпечних відходів. SUEZ має свої сміттєспалювальні заводи і експлуатує полігони ТПВ, на яких, окрім всього, збирає та очищує біогаз.

- Нас цікавить вибір майданчика для розміщення сортувальної станції – компост-метанізація. В тому числі може бути і майданчик на полігоні. І окреме питання – участь компанії SUEZ в експлуатації полігону, – зазначила представниця компанії.

musor4

- Для Черкас дуже актуальною є проблема утилізації та переробки сміття. Тому, враховуючи великий досвід роботи вашої компанії у цьому напрямку, місто зацікавлене у співпраці на взаємовигідних умовах, – зазначив заступник міського голови Ігор Волошин.
Французькі інвестори цікавилися майданчиками, на яких вони могли б розмістити свої потужності. Черкаські комунальники повідомили, що наразі у Черкасах існує кілька таких ділянок. Особливо зацікавила учасників зустрічі перспектива будівництва заводу із виробництва компосту. Це дозволило б ефективно утилізувати листя та гілля, якого утворюється чимало у такому зеленому місті, як Черкаси, а також переробляти побутові органічні відходи.

Для ефективної роботи з відходами, зауважили представники французької компанії, Черкасам належить запровадити роздільне збирання відходів. Представники міської влади зазначили, що робота у цьому напрямку ведеться. Так, у Черкасах вже є контейнери для збору небезпечного сміття (батарейок і люмінесцентних ламп). Також біля деяких житлових будинків вже є контейнери для збору пластику і скла, які потім відправляють на переробку. Урни для роздільного збору сміття вже є у черкаських парках.

Про це повідомляє сайт Черкаської міської ради.

реклама

Коментарі  

 
+1 #6 Dirty Harry 23.04.2018 13:54
Це вже не вперше коли інвестори заходять до нас з зацікавленостью а потім виходять з відразою. :lol: Цікаво, що буде цього разу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #5 Шарафутдінов Еркін. 21.04.2018 16:39
Гарно написано. Гарні перпективи. Але все кінчиться пшиком. Як тільки мова зайде про відкати. А це питання наші чиновники обов'язково піднімуть.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #4 Старий 21.04.2018 15:32
Це четверті чи п,яті представники (вже після Бахрейна у 2014 році).Сміття Є.Нема техічного спеца. Одні народні обранці. Сміттєпереробни й завод-це КІНЕЧНИЙ пункт збору доставки розділення сортування сміття.Там є речення:черкаса м забезпечити роздільне збирання сміття.І-все. На цьому і втопимось.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #3 Демократія 21.04.2018 10:30
SUEZ - це дуже крута компанія. Але ж вони не платять відкати! :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #2 Мусора в шоке. 21.04.2018 10:11
Жандарм из Сен-Тропе возвращается!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #1 Урюк 21.04.2018 08:27
Французькі інвестори зацікавлені, наші чинуші(казнокра ди) - ні. Ребус.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100