реклама

реклама

27 квітня Генеральний прокурор України Юрій Луценко провів черговий особистий прийом громадян, на якому вислухав заявників з Одеської, Черкаської, Київської областей та міста Києва, повідомляють у Генеральній прокуратурі.

image001

Одним із таких заявників був відомий громадський діяч із Черкащини Володимир Матюша.

Для належної оцінки та перевірки доводів заявників прийом проведено за участі керівництва і працівників Департаментів, управлінь і відділів прокуратури.

Вислухавши доводи громадян, Юрій Луценко надав конкретні вказівки підлеглим працівникам щодо вжиття всіх можливих і необхідних заходів, спрямованих на недопущення порушення конституційних прав заявників.

реклама

Коментарі  

 
+2 #13 І.Ванько 08.05.2018 11:33
Так тихо, що я тишу чую ... :oops:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #12 Бульба 06.05.2018 16:55
А царь то не настоящий. Без образования, зато сидел.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #11 а по іншому ніяк 03.05.2018 20:26
Цитую Бракон*єрська сітка:
Подивимось хто кого, чи копчений Вереміївський сом, чи закон...?


Із даного фото все зрозуміло однозначно, що переможе сила закону. А про копченого Вереміївського сома потрібно зупинитись детальніше: хто такий цей монстр?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #10 Бракон*єрська сітка 03.05.2018 17:13
Подивимось хто кого, чи копчений Вереміївський сом, чи закон...?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #9 Було б про що говорити 03.05.2018 09:14
Цитую без іронії:
Інтригуюче фото та ні слова по суті.

І що ж там "інтригуючого"? :lol: Перейдіть за посиланням на сайт Генпрокуратури - у тій же інформації ще чотири дідусі й бабульки на прийомі у Луценка. І текст взятий звідти слово-в-слово, тільки Генпрокуратура навіть прізвища Матюші не називала - просто констатувала, що всіх заявників вислухали.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #8 без іронії 03.05.2018 08:45
Інтригуюче фото та ні слова по суті.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #7 Аэропорт Франкфурта 02.05.2018 22:56
Улыбнуло.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #6 ХХ 02.05.2018 14:38
Цікаво, а що цей активний громадський діяч відстоює, яка саме громадськість його делегувала? Яким чином йому вдалося так зразу попасти на особистий прийом Генерального прокурора, щось тут не чисто.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #5 Дожилися 02.05.2018 13:55
А чого той хто обіцяв Радуцького з бандою посадити слухає Матюшу який порушує постіно законодавство та трактує його на свій лад?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #4 очень круто 02.05.2018 13:31
Скорее всего, "местные товарищи" уже смекнули, что накосячили и помчались в душ, мыть задни... .