Гарячі номера телефонів
На сьогодні в Черкаській області діє два майданчика вагового контролю вантажних автомобілів. Наразі проводяться роботи на третьому майданчику поблизу Сміли.

ves_gruzovika Про це під час сьогоднішньої прес-конференції повідомив директор департаменту інфраструктури, розвитку та утримання мережі автомобільних доріг загального користування місцевого значення Черкаської ОДА Сергій Чубань.

– Із облдержадміністрації відправлено в Кабмін лист з проханням збільшити штатну чисельність «Укртрансбезпеки» на Черкащині. «Укртрансбезпеці» нині бракує працвників. Але сьогодні надійшов лист із Міністерства інфраструктури, де надано роз’яснення, що до «Укртрансбезпеки» можливо залучати представників місцевого самоврядування та місцевих органів виконавчої влади. Це дасть можливість збільшити бригади «Укртрансбезпеки». Наступного тижня буде проведено нараду, на якій буде вирішено питання щодо збільшення штатної частини «Укртрансбезпеки». Сподіваюся, що вони використовуватимуть вагові комплекси, які ми запускаємо, – підсумував Сергій Чубань.

Фото: dsv.ua

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100