Поліція Черкащини порушила кримінальну справу за фактом сьогоднішніх подій на стадіоні під час гри черкаської і сумської футбольних команд.

32980307_2211014368912134_5778060670570332160_n

Про це повідомив начальник ГУНП України в Черкаській області Валерій Лютий у відеокоментарі активістові Національного корпусу Костянтину Мірошниченку.

– Люди почали порушувати громадський порядок. Розпочалася бійка у секторі, – пояснив позицію поліції пан Лютий у присутності міського голови Черкас Анатолія Бондаренка та депутата міськради Максима Шила. – Викликали поліцію. Поліція змусила (порушників) зайти в чашу стадіону. Затримано людей, які порушували громадський порядок.

За словами пана Лютого, порушено кримінальну справу за ч.2 статті 296 КК України (хуліганські дії, вчинені групою осіб).

За інформацією журналіста Марії Голуб, загалом було затримано 26 осіб, серед них двоє неповнолітніх.

Один із затриманих - Олег Толмачов, який днями відмовився потиснути руку Президенту України Петрові Порошенку.

Фото Костянтина Мірошниченка

реклама

Коментарі  

 
+13 #9 Вова 20.05.2018 17:49
Прикольная фотка, когда мент оправдывается перед мурчиком, о законных действиях против хулиганов. Такой европы мы хотели. За что погибли молодые люди на майдане?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #8 Л 20.05.2018 17:28
За Черкаси соромно... Ті "бАлЄльщІкІ" просто неандертальці. Аж гидко...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #7 Здесь абсолютно прав 20.05.2018 16:43
Цитую Сотник:
Однозначно - на Толмачова була поставлена задача з Києва!!! (Це без іронії!)
Ще й, - зпровокували спеціально! (догадайте - хто)

Это обратка с Киева.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #6 Макс 20.05.2018 15:08
Лисянська кастрюля приіхав поцікавитись що з його гопниками? Як сніг взимку прибрати або сміття вивозити вчасно то не до нього, а от хулінанів приструнили , то це Політика
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #5 Оверко 20.05.2018 14:34
Завести кримінальну справу,довести справу до суду і впаяти самим активним відморозкам що розпускали руки,на відео їх добре видно,років по два,щоб іншим неповадно було.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #4 Абрек 20.05.2018 13:23
Товмачов - звичайнісінький ******, у якого надлишок гормонів, або вава в голові. Не знає як прославитися, все по-дебільному... Нехай 15 діб посидить замість поїздки за кордон, може трохи попустить!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+30 #3 Guest 20.05.2018 13:16
Цитую Сотник:
Однозначно - на Толмачова була поставлена задача з Києва!!! (Це без іронії!)
Ще й, - зпровокували спеціально! (догадайте - хто)

Мабуть і футбольний матч спеціально був влаштований щоб його заманить туди. Квитки на матч йому подкинули в поштову скриньку. Як не піти як такий фарт потрапив у руки. І понеслась 8) агенти Авакова працюють коварно
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #2 Сотник 20.05.2018 00:56
Однозначно - на Толмачова була поставлена задача з Києва!!! (Це без іронії!)
Ще й, - зпровокували спеціально! (догадайте - хто)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #1 Ірина 20.05.2018 00:17
Міський голова особисто приїхав з'ясувати причини затримання людей, які зчинили безлад на стадіоні - Цікаво, а чому він особисто не приїхав з'ясувати що сталося, коли, наприклад, нещодавно на діток впало дерево? Чи не тому, що ці дітки жодним чином не корисні у захисті його інтересів у міській раді?