Екс-губернатор Черкаської області Вадим Льошенко повинен здати держдачу в елітній Конча-Заспі. Крапку в суперечці, що почався чотири роки тому між екс-чиновником і Держуправлінням справами при президенті, поставив Вищий спеціалізований суд, інформує сайт «Дело».
В елітному селищі Конча-Заспа стане на одного жителя менше. У кінці минулого року Вищий спеціалізований суд з розгляду цивільних і кримінальних справ дозволив Держуправлінню справами розірвати договір оренди будинку в Конча-Заспі з Вадимом Льошенком. Останній отримав дачу в оренду в 2003 році терміном на 49 років, як тільки став губернатором Черкаської області.
Мабуть, справа була настільки незвичайною та специфічною, що її доручили розглядати брату генпрокурора – Миколі Пшонці, який займає пост заступника голови Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ.
Не мав права і не платив?
Судова тяганина між екс-губернатором і Держуправлінням справами при президенті за будинок в елітній Конча-Заспі тягнеться з 2007 року.
Колишнього чиновника, який проживає вже 5 п'ять років в Кончі-Заспі, несподівано попросили залишити дачу. Достеменно невідомо, кому першому в голову прийшла ідея перевірити законність отримання Льошенком держдачі в елітному селищі.
Але факт залишається фактом – в Управлінні дійшли висновку, що екс-губернатор не мав права поселятися в Конча-Заспі, оскільки, відповідно до постанови уряду № 1210 від 6 серпня 2003 року, він не входить до переліку категорій посадових осіб, яким належить дихати цілющим повітрям в Конча-Заспі.
Крім того, Держуправління запевняє: Льошенко кілька разів пропускав терміни оплати за оренду будинку і не застрахував приміщення.
Суд та справа
Льошенко відмовився віддавати дачу, і Держуправсправами у 2007 році подало позов до Голосіївського районного суду Києва. Екс-чиновник звернувся в суд із зустрічним позовом.
Суд три роки вивчав документи та аргументи сторін. І лише восени 2010 року все-таки зважився стати на сторону Держуправління справами при президенті.
Колишній губернатор не змирився з рішенням суду і подав апеляцію. Але і її програв – навесні 2011 року Апеляційний суд Києва підтвердив законність суду першої інстанції.
Тоді Льошенко звернувся до Вищого спеціалізованого суду, але і той відмовив йому у праві жити поруч з вищими державними діячами країни. Таке рішення оскарженню тепер уже не підлягає.
реклама
Коментарі
Воздух чище, вони меньше.
За "глотку" что -то другое "надрать" можем.А ты Вадим не печалься.Скоро народ этих самых Кончезасповцев на самом деле "драть" будет.
Стрічка RSS коментарів цього запису