реклама

реклама

Гендиректор ОДТРК «Рось» Юрій Уздемір написав заяву на звільнення. Про це «Прочерку» повідомили власні джерела як в облдержадміністрації, так і в облдержтелерадіокомпанії.


Однак сам Юрій Леонідович відмовився підтвердити чи спростувати цю інформацію. На пряме запитання журналіста «Прочерку» він відповів:

– Зараз я їду на швидкості 110 км на годину. Однією рукою змушений говорити з вами, а іншою тримати кермо. Якщо так продовжуватиметься й далі, то я можу загинути, – відповів Юрій Уздемір і заради безпеки його життя попросив перетелефонувати пізніше.

У свою чергу, в приймальні заступника голови Держкомтелерадіо України Дмитра Кравченка журналісту «Прочерку» сказали, що до них не надходила заява Юрія Уздеміра на звільнення.

– Але до нас вона б надійшла, якби з Черкас її надіслали факсом. Якщо ж вона була надіслана поштою, то повинна потрапити в загальний відділ, – сказала секретар.

Але в загальному відділі журналісту відмовилися надавати інформацію. Джерела «Прочерку» не виключають, що Юрій Уздемір може повернутися до роботи у центральному виборчому штабі Партії регіонів, де він зокрема працював під час виборів Президента України.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #21 Працівники ОДТРК 16.02.2012 13:45
Жаль,а ми до нього вже звикати почали
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #20 UkrWOLF 15.02.2012 12:57
Чого ви всі накинулись на шумахера? Уздемір побудував свободу слова на Черкащині і їде далі продовжувати "будівництво"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #19 Форвард 14.02.2012 19:28
Цитую ТелеЗритель в корень:
Цитую Кадровик:
И кто же там у кабинета Тулуба на коврике свернулся, вилизивая себе место гендира ОДТРКа?

Тихо, болтуны! ША! ***

Цитую ТелеЗритель в корень:
Цитую Кадровик:
И кто же там у кабинета Тулуба на коврике свернулся, вилизивая себе место гендира ОДТРКа?

Тихо, болтуны! ША! ***

Так свернулась или уже вилизала?Єто будет полний ЦИРК
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #18 ТелеЗритель 14.02.2012 18:02
Цитую ТелеЗритель в корень:
Цитую Кадровик:
И кто же там у кабинета Тулуба на коврике свернулся, вилизивая себе место гендира ОДТРКа?

Тихо, болтуны! ША! ***

Цитую ТелеЗритель в корень:
Цитую Кадровик:
И кто же там у кабинета Тулуба на коврике свернулся, вилизивая себе место гендира ОДТРКа?

Тихо, болтуны! ША! ***

Какой облтус фамилию Шадриной в комменте подчистил?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #17 ТелеЗритель в корень 14.02.2012 13:43
Цитую Кадровик:
И кто же там у кабинета Тулуба на коврике свернулся, вилизивая себе место гендира ОДТРКа?

Тихо, болтуны! ША! ***
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #16 человек 14.02.2012 11:43
А кто-то знает почему он уволился, а-то мы чёто не то обсуждаем.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #15 павиан 14.02.2012 11:16
шо ж це вони з героями України характерами не зійшлися ??? :o
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #14 Кадровик 14.02.2012 10:59
И кто же там у кабинета Тулуба на коврике свернулся, вилизивая себе место гендира ОДТРКа?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #13 Шоколапка 14.02.2012 01:20
я не можу з його брови)))))))))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #12 Умань 13.02.2012 23:01
Я вам уважаемые скажу что уздемир один там из них порядочный и уважаемый человек и судя по всему и его изжили разные там тулубки и прочее *** рябцевское!