Серед найважливіших питань, які обговорювалися під час зустрічей було реформування служби зайнятості. Очільник обласного центру зайнятості Григорій Дендемарченко розповів детально про процеси, які відбуваються на цей час в структурі служби зайнятості на центральному і регіональному рівнях, окреслив коло пріоритетних завдань на 2018 рік та прокоментував впроваджені нові технології в роботі з клієнтами.

Він повідомив, що на цей час один міський і шість районних центрів зайнятості вже реорганізовано у відповідні філії, які приєднані до Черкаського обласного центру зайнятості. З 1 червня поточного року проведення реорганізації заплановано у Городищенському, Жашківському, Лисянському, Монастирищенському, Христинівському, Чигиринському та Шполянському районних центрах зайнятості.
Про те, що служба зайнятості є активним посередником на ринку праці між роботодавцями і шукачами роботи наголосили під час спілкування директори районних центрів зайнятості Жашківського – Марія Штунь та Лисянського – Володимир Висотенко. Вони звернули увагу, що саме налагодження тісної співпраці з місцевими роботодавцями сприяє задоволенню кадрових потреб, а застосування всього комплексу методів роботи з населенням та роботодавцями, впровадження нових підходів в роботі мають позитивний результат.
Місцеве керівництво висловило підтримку і сподівання, що модернізація служби зайнятості сприятиме вдосконаленню соціального захисту українських громадян від безробіття.
Відділ організаційно-інформаційної роботи та архівної справи ОЦЗ
реклама
Коментарі
Стрічка RSS коментарів цього запису