У середу, 6 червня 2018 року о 11:15 Представництвом Європейського Союзу  в Україні буде відкрито інформаційний центр Європейського Союзу в Черкаській області. Інформаційний центр буде відкрито в Черкаському державному технологічному університеті. Центр інформуватиме населення міста Черкас і Черкаської області про можливості євроінтеграції на регіональному та локальному рівнях.

лого eui_jpg

Основною метою діяльності інформаційного центру Європейського Союзу в Черкаській області буде:

  • поширення інформації про Європейський Союз та його політику;
  • сприяння розвитку та розширенню відносин між Україною та ЄС;
  • інформування студентів про програми та діяльність ЄС;
  • надання допомоги у підготовці наукових та дослідницьких робіт з питань Європейської інтеграції;
  • сприяння участі студентів у заходах та дебатах з питань діяльності ЄС.

Після відкриття інформаційного центру для викладачів, студентів і всіх зацікавлених осіб керівник відділу преси та інформації Представництва Європейського Союзу в Україні Юргіс Вільчінскас (JurgisVilcinskas) проведе інтерактивну дискусію на тему «Як спонукати зростання економіки України?» («How to start-up the Ukrainian economy?»).

Довідково: Інформаційні центри ЄС створюються Європейським Союзом для сприяння освіті та дослідженням з питань європейської інтеграції. Ці установи надають всім бажаючим необхідну інформацію про історію виникнення та принципи формування Європейського Союзу, спільні здобутки держав-членів ЄС, поточну проблематику і стратегію подальшого розвитку європейської спільноти.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #1 Розум 05.06.2018 12:05
Без толку все це. Ну, відкриють одну кімнатку з пропагандистськ им матеріалами про те, як усе добре в ЄС, куди допитливі заходитимуть перші пару днів. І все. От відкрили подібний центр НАТО в інституті післядипломної освіти і щось це зиінило в житті громади? Щось про нього чути? Нічого. Ці центри, ніби престижна, але абсолютно порожня іграшка, від якої нікому не холодно, ні жарко. Є інтернет де на офіційних сайтах інформації значно більше, ніж у таких центрах.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100