реклама

реклама

Депутати не підтримали звернення до вищих органів влади щодо недопущення руйнування традиційних українських цінностей, інституту сім’ї та щодо заборони пропаганди гомосексуалізму. За проголосували лише 16 міських обранців з необхідних 22 голосів, пише Вичерпно

lgbt-710x434

Згідно з Конституцією України та визнаними Україною міжнародними правовими документами держава має зобов’язання перед інститутом сім’ї щодо її розвитку та захисту. Так, відповідно до статті 16 Загальної декларації прав людини сім’я є природним i основним осередком суспільства i має право на захист з боку суспільства та держави. У статті 23 Міжнародного пакту про громадянські та політичні права зазначено, що сім’я, як союз чоловіка й жінки є природним і основним осередком суспільства та має право на захист з боку суспільства і держави. Згідно зі статтею 51 Конституції України сім’я, дитинство, материнство і батьківство охороняються державою. Водночас автори звернення висловили глибоку занепокоєність тим, що донині влада так і не визначилася зі стратегією розвитку та підтримки сім’ї.
35226207_2137609036511008_4306294314465492992_o

«Заборонити пропаганду різних видів девіантної статевої поведінки, у тому числі у формі так званих «маршів рівності», «прайдів», «гей-парадів», «фестивалів квір-культури» тощо. Ухвалити Закон України «Про заборону пропаганди гомосексуалізму», — йшлося у зверненні до вищих органів влади.

Не голосували за рішення: Романов, Дишлюк, Фомич (Самопоміч), Сухарьков, Кривошеєв, Сорик (Черкащани) і депутат, який проголосував проти: Карась (Черкащани).

реклама

Коментарі  

 
+1 #13 pn4k 04.12.2020 22:41
Цитую Олександр Чернявський:
є надія на цівілізований розвиток.


:lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #12 Жеребець 13.06.2018 09:50
Виражусь по сучасному. Орнул в голосину с этой новости. :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #11 Ван Гог 13.06.2018 08:06
Тепер же все ясно, практично всі радіКАЛи-задньоприводні, моральні збоченці, хворі люди, чого ж від них чекати, ну може хоч дороги зроблять щоб потім по них голубі хороводи водити)))...усьо пропало...)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #10 Олександр Чернявський 13.06.2018 06:29
Виявляється, Черкаси ще не кончене місто мракобісів,на кшталт містечок московського улусу, є надія на цівілізований розвиток. Інициатива недогнаних ригів - агентури рашиської, та їх теперішнього лідера Вілкула провалилася. Та сама доля буде у проекту закону Вілккла, з анологічним спрямуванням. Що вони посунуть наступним? "Захистити" російську мову? Чи федералізацію України? Чи вже зразу повернутися у кац_-імперію? Україна - це Європа! І,будемо сподіватися, мракобісся та азіатщина тут вже не мають шансів перемогти!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #9 Юрій 12.06.2018 20:09
Органи місцевого самоврядування мають право звертатися до Києва з вимогами.

Одне звернення серед тисячі ріешнь не погіршує, і не покращує роботу комуналки чи іншого.

Черкаси як місто українсців і християн проти нововведень Порошенка і Гройсмана з вирізання сім'ї на угоду гомосекам.

Коментарі прихильників Самопомочі і пед..стів - вони дуже допомгають комунці міста))

Однак вони показують, що тупих та українофобів багато.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 Шарафутдінов Еркін. 12.06.2018 19:41
Їх там , депутатів ,вроді 40 осіб. 24 виявились з нетрадиційномю орієнтацією. Треба оприлюднити список хто за, а хто проти.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #7 Черкасчанин 12.06.2018 19:29
Ну судя по голосовавшим "За" -у кого где болит,тот за то и боится :lol: :lol: :lol:
"Балтика -3" и "Матькивщина" стали заниматься всякой фигней и дешевым пиаром.Готовятся выиграть выборы с такими лозунгами????А как же кредиты?А евроинтеграция???Или новый курс строго в Раиссию?Тогда все понятно. :-x :-x :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #6 Александр 12.06.2018 15:06
ну да это проблема номер 1
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #5 Ірина 12.06.2018 14:55
Шановним депутатам нема чим зайнятися? Звичайно, розгляд питань на зразок "а пагаварить", це вам не дороги робити, із злочинністю боротися, створювати нові робочі місця, тут достатньо мати гарно підвішений язик і мінімум розумових здібностей. Займіться вже нарешті дійсно важливими для міста питаннями!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #4 От біда! 12.06.2018 14:15
Не всі депутати хочуть гратися у свободівські ігри. Доведеться свободівцям займатися комунальним господарством замість дешевого піяру. От біда! :lol: