реклама

реклама

Міський голова Анатолій Бондаренко звернувся до очільника ОДА Юрія Ткаченка з проханням спрямувати Черкасам субвенцію в розмірі 60 млн грн на ремонт двох вулиць – Першотравневої та Сурікова.

image.php Наразі область не передбачила нашому місту жодної копійки, які їй було спрямовано з державного бюджету для будівництва й реконструкції доріг загального користування місцевого значення, повідомляє сайт Черкаської міської ради.

Так, відповідним розпорядженням голови ОДА (№324 від 17.05.2018) область розподілила понад 280 млн грн субвенції. Утім, кошти Черкаському міському бюджету – не передбачені. Натомість, за інформацією Асоціації міст України, у Вінницькій, Волинській, Кіровоградській та Сумській областях обласним центрам спрямовували кошти на ці видатки у вигляді субвенції.

 

AB

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+2 #9 Саша 17.06.2018 00:55
Цитую иван:
Цитую Писарь:
Цитую сергей:
ПЕРШОТРАВНЕВОЙ НЕТ!!!ДЕКУММУНИ ЗАТОРЫ ГДЕ ВЫ !!!

Мабуть писали не у вишиванках. Бо
Писано заступником Ботнаром, підписано мером Бондаренко.

НЕ!ДЛЯ ЮРЫ ЭТО ОЧЕНЬ СЛОЖНО!ЕМУ КОРАБЛИКИ ПУСКАТЬ В ПАРКЕ


все ж краще, чим анонімні коментарі писать.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 Вова 16.06.2018 11:28
Цитую Сегргій Яровий:
Цікаво що цифри коштів такі круглі 20, 40 - а чого не звітує кошторис за зроблене, чи прям геть рівно 20 млн треба. У людини за 4 роки геть страх зник.

Тулуб з ригами теж думав, що прийшов назавжди.Ці теж рано чи пізно будуть відповідати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 Сегргій Яровий 16.06.2018 02:44
Цікаво що цифри коштів такі круглі 20, 40 - а чого не звітує кошторис за зроблене, чи прям геть рівно 20 млн треба. У людини за 4 роки геть страх зник.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #6 иван 15.06.2018 15:49
Цитую Писарь:
Цитую сергей:
ПЕРШОТРАВНЕВОЙ НЕТ!!!ДЕКУММУНИ ЗАТОРЫ ГДЕ ВЫ !!!

Мабуть писали не у вишиванках. Бо
Писано заступником Ботнаром, підписано мером Бондаренко.

НЕ!ДЛЯ ЮРЫ ЭТО ОЧЕНЬ СЛОЖНО!ЕМУ КОРАБЛИКИ ПУСКАТЬ В ПАРКЕ
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #5 Думка 15.06.2018 15:01
Чиновники в першу чергу мають відремонтувати дорогу Умань-Черкаси. Крапка!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #4 Писарь 15.06.2018 13:58
Цитую сергей:
ПЕРШОТРАВНЕВОЙ НЕТ!!!ДЕКУММУНИ ЗАТОРЫ ГДЕ ВЫ !!!

Мабуть писали не у вишиванках. Бо
Писано заступником Ботнаром, підписано мером Бондаренко.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #3 скорочуй штат 15.06.2018 13:15
І на дороги буде ще й на огірочки.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #2 Ось де субвенція 15.06.2018 13:14
Сьогодні озвучили в меріі нову штатну кількість - 578 чоловік. Жах, ми за рахунок наших податків утримуємо цю граю чиновників з середньою платнею в 20000грн а у Ботнарів та Кастрюль по 60000грн. По викидати іх з крісел і на три спорзали буде достатньо
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #1 сергей 15.06.2018 12:28
ПЕРШОТРАВНЕВОЙ НЕТ!!!ДЕКУММУНИ ЗАТОРЫ ГДЕ ВЫ !!!