12.07.2018 року державними інспекторами Управління Державного агентства рибного господарства у Черкаській області під час проведення рибоохоронного рейду на Кременчуцькому водосховищі в межах міста Канів, було виявлено 8 порушень Правил любительського і спортивного рибальства, а саме: вилов водних біоресурсів в межах 5 км зони Канівської ГЕС.
![IMG-6caa8acd571dcc532d1580307a3d974a-V](/images/news/072018/76e6579a8b4d45995016860f5f41298d.jpg)
За цими фактами правопорушень було складено адміністративні матеріали за ч. 3 ст. 85 КУпАП.
![IMG-8a260841c558a360b0952766098597df-V](/images/news/072018/08dfa16a42494ee2d799321eacb0598d.jpg)
Про це повідомляє прес-служба Державного агентства рибного господарства у Черкаській області.
![IMG-c305ae83d4ed178cbb2f8523db287405-V](/images/news/072018/ae4bcd472a5d246483953e1108f268b7.jpg)
реклама