реклама

реклама

Після завершення бурхливих подій минулого четверга у сесійній залі Смілянської міськради активісти, користуючись тим, що у Будинку рад було повно поліції, вирішили написати заяви на міського голову Олексія Цибка.

37328852_619712518400481_8560364309102723072_n

Про це інформує «Сміла.ua».

Опозиційні до влади активісти вважають, що мер порушив кілька законів України. Найголовніше, в чому вони звинувачують Олексія Цибка, це те, що він нібито саботує роботу державного органу – Смілянської міської ради. Він одноосібно, не порадившись з депутатами (у сесійній залі зібрався кворум, обранці були готові проводити сесію), відмінив засідання сесії. У залі зібрались представники громади, порушень громадського порядку не було, і, на думку активістів, підстав для скасування сесії не зафіксовано.

Активісти хотіли отримати відповіді на запитання: що сталося з міським головою? Чому він відмінив сесію? Чому він не виконує свої посадові обов’язки? За що він отримує зарплату? Чому він знову відкладає вирішення важливих актуальних для міста питань?

Перед цим члени виконкому також скаржились, що міський голова Олексій Цибко тричі зривав проведення засідання виконкому.

реклама

Коментарі  

 
+5 #11 Тясмин 24.07.2018 16:24
Тітушковий корпус!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #10 Из призывов ЦК БППС 24.07.2018 07:33
Цитую Любов Майборода:
Україна лише розбудовує багатопартійніс ть. Де немає більшості, яка несе відповідальніст ь за дії і опозиції,яка пропонує альтернативні шляхи, з`являються сучасні гайдамаки. Цю функцію, як на мене, виконує Національний корпус. Маємо вчитись формувати партії на цінностях, а не кишенях.

до Дня Незалежності.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #9 Уманский Еврей 23.07.2018 22:43
Они умеют писать? Это сенсация
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #8 Любов Майборода 23.07.2018 13:59
Україна лише розбудовує багатопартійніс ть. Де немає більшості, яка несе відповідальніст ь за дії і опозиції,яка пропонує альтернативні шляхи, з`являються сучасні гайдамаки. Цю функцію, як на мене, виконує Національний корпус. Маємо вчитись формувати партії на цінностях, а не кишенях.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #7 Комітет виборців 23.07.2018 11:04
Цитую Орест:
Хунвейбіни недороблені :-x

Не подобається влада - на вибори!!! Хунвейбіни недороблені! Де поліція?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-13 #6 Укрмен 23.07.2018 09:20
Правильно! На...й таку владу! А то цій Смілі нече пороблено. Жителям, активістам та й взагалі всим не байдужим потрібно брати таких керовніків хєрових під жорсткий контроль, і не...й тут сюсюкаться, прої..ав - убило!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #5 Орест 23.07.2018 08:47
Хунвейбіни недороблені :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #4 Смілянин 23.07.2018 08:46
Чому правоохоронні органи дозволють бандюкам захоплювати державні приміщення? За перешкоджання в проведені сесії Кухарчук і компанія повинні були отримати як мінімум по 15 суток. А враховуючи, що така їх діяльнсть - постійна практика -грати давно по ним плачуть.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #3 Знаючий 23.07.2018 08:28
В Смілу привези 75 активістів, яким було близько 20 років кожному, вони навіть не знали назву міста в якому вони знаходилися. Їхні керівники підписали вже заготовлену заяву в поліцію.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #2 Черкасский художник 22.07.2018 17:12
"Активисты пишут заяву полицейскому пахану".