реклама

реклама

Своїми враженнями від відвідування Другої міської поліклініки Черкас поділився у «Фейсбуці» черкащанин Євген Савісько.

31968151_2040194376307136_729593082483310592_n «Якщо ви бажаєте безкоштовно зіпсувати собі настрій, даремно витратити час вистоявши в черзі, почути і відчути хамство на рівні радянського общєпіта, зверніться до реєстратури колишньої "Другої міської поліклініки", – написав черкащанин. – Таке враження, що дехто з працівників реєстратури просто ненавидить відвідувачів. Їм не вистачає лише чекістських шкіряних курток і кашкетів, та кількох наганів чи маузерів з бойовими патронами».

На думку Євгена Савіська, на стіні одного з кабінетів закладу можна розмістити портрет Сталіна, адже, на думку лікаря, який там приймає, за часів цього «вождя» в Україні була чудова медицина.

«А ще (лікар, - ред.) любить кидатись фразами: "Пашол вон отсюда. Ты еще маладой чтобы тебе мерять давление." Яка медична реформа? Яка електронна реєстрація? Доки триватиме свавілля таких горе-працівників? Відійдіть від глобальних проблем і займіться цілком земними», – додає черкащанин, зазначаючи, однак, що він особисто знає багатьох чудових, фахових лікарів, медсестер, санітарок, яким «доземний уклін і щира вдячність».

Безымянный

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #11 Лікар 25.07.2018 00:52
Цитую Хворий:
Реформа Уляни Супрун у 2 поліклініці у розпалі....щоб хворому з ногою в гіпсу продовжити лікарняний, потрібно зайняти чергу до травматолога, потім з його писаниною вистояти чергу до хірурга, який веде прийом своїх хворих і робить запис тобі в лікарняному, бо травматолог не може чи не вміє. Та найцікавіше попереду - комісія з ВКК, дуже поважні люди і супер спеціалісти. Чекаєш хвилин 40 свою чергу, а там тобі - в обмін печатку і підпис. Потім назад до лікаря травматолога повернути карточку. Хух, ніби все!!! Пів робочого дня по колу на милицях і до зустрічі, бо за 2,5 місяці таких зустрічей буде не менше 4. Можна по-іншому: певна купюра лягає на стіл, тому, хто "хабар не бере", і все вирішується без твоєї присутності :sad: :-? :eek:

от Супрун яка, бач, приїхала з Америки і придумала тут лікарняні листи... Комісію лкк... Отака Супрун... Та то вона, мабуть, і ноги Вам поламала...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #10 Лікар 25.07.2018 00:49
Цитую Жеребець!:
Це стабільна практика, у мене був випидок із життя, прихожу я до лікаря на руках снимок голови (а щоб зробити мрт голови потрібно їхати було до Києва) результати аналізів тай кажу йому лікаре гляньте мені щось так тяжко дихати і в носі начебто диня застряла і постіной виділення ідуть. На що він мені відповів -"хлопче ти же не одружився"? Я кажу ні пока а він мені такий а як женися куди всі болячки дінуться а там діти підуть і будеш здоровий як кінь! То що я тіки не робив і не лікував а оказалось банальний гайморіт котрий я дуже таки задавнив. От Вам і лікарі, та бляха якби не світова паутина то досі ходив би шмаркав і боліла голова. :P

от, жеребець, молодець, так молодець. Лікується в "павутинні" і правильно... Наявна йому ті лікарі, поки в організмі є резерв для лікування в інеті. Хай ті лікарі приїздять всі німців лікувати, а ми і самі розумні...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #9 Лікар 25.07.2018 00:45
Цитую Ольга:
...... Потім назад до лікаря травматолога повернути карточку. Хух, ніби все!!! Пів робочого дня по колу на милицях і до зустрічі, бо за 2,5 місяці таких зустрічей буде не менше 4. Можна по-іншому: певна купюра лягає на стіл, тому, хто "хабар не бере", і все вирішується без твоєї присутності :sad: :-? :eek:

Це ще не все. На роботі у тебе не приймуть лікарняний, бо він не правильно оформлений і гроші тобі не виплатять, разів три повернешся з милицями в лікарню, щоб тобі переписали, а там переписувать не захочуть, бо вони написали правильно.... і коло продовжується.
Ольга... Так так - це прокляті лікарі придумали процедуру оформлення лікарняного... Як гидко та образливо читати ваші кляузи... Я мрію про те, що лікарняні листи, так як це зараз є, будуть відмінені.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #8 Лікар 25.07.2018 00:42
І бігом і бігом звіт о лікарів... Давайте, скоро будете самі себе лікувати своєю жовчю. А може, ще інтереси, що не зможуть за гран цю втекти залишаться... Як достали всезнаючі коментатора та журнашлюхи... Знаходжуся в процесі вивчення німецької мови ... І гудбай вам... Будете міряти тиски у бабусі на вокзалі... В цивілізованих країнах лікар тиск не міряє... Для цього не потрібно вчитися 10 років - достатньо один раз побачити.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 Супрун 24.07.2018 00:48
Звертайте все на мене. До мене у вас була прекрасна медицина, просто - чудова!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #6 Жеребець! 23.07.2018 16:24
Це стабільна практика, у мене був випидок із життя, прихожу я до лікаря на руках снимок голови (а щоб зробити мрт голови потрібно їхати було до Києва) результати аналізів тай кажу йому лікаре гляньте мені щось так тяжко дихати і в носі начебто диня застряла і постіной виділення ідуть. На що він мені відповів -"хлопче ти же не одружився"? Я кажу ні пока а він мені такий а як женися куди всі болячки дінуться а там діти підуть і будеш здоровий як кінь! То що я тіки не робив і не лікував а оказалось банальний гайморіт котрий я дуже таки задавнив. От Вам і лікарі, та бляха якби не світова паутина то досі ходив би шмаркав і боліла голова. :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #5 Ольга 23.07.2018 15:18
...... Потім назад до лікаря травматолога повернути карточку. Хух, ніби все!!! Пів робочого дня по колу на милицях і до зустрічі, бо за 2,5 місяці таких зустрічей буде не менше 4. Можна по-іншому: певна купюра лягає на стіл, тому, хто "хабар не бере", і все вирішується без твоєї присутності :sad: :-? :eek:
Це ще не все. На роботі у тебе не приймуть лікарняний, бо він не правильно оформлений і гроші тобі не виплатять, разів три повернешся з милицями в лікарню, щоб тобі переписали, а там переписувать не захочуть, бо вони написали правильно.... і коло продовжується.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #4 Хворий 23.07.2018 14:18
Реформа Уляни Супрун у 2 поліклініці у розпалі....щоб хворому з ногою в гіпсу продовжити лікарняний, потрібно зайняти чергу до травматолога, потім з його писаниною вистояти чергу до хірурга, який веде прийом своїх хворих і робить запис тобі в лікарняному, бо травматолог не може чи не вміє. Та найцікавіше попереду - комісія з ВКК, дуже поважні люди і супер спеціалісти. Чекаєш хвилин 40 свою чергу, а там тобі - в обмін печатку і підпис. Потім назад до лікаря травматолога повернути карточку. Хух, ніби все!!! Пів робочого дня по колу на милицях і до зустрічі, бо за 2,5 місяці таких зустрічей буде не менше 4. Можна по-іншому: певна купюра лягає на стіл, тому, хто "хабар не бере", і все вирішується без твоєї присутності :sad: :-? :eek:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #3 справедливий 23.07.2018 14:07
Ні це медицина за часів пані Супрун, а медичним сестрам не вистачає фашистської свастики. Тобто пане дописувачу маєте те що хотіли.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #2 Віктор 23.07.2018 11:50
Байдужість і хамство медичних сестер можна побачити і в ЛОР відділенні обласної лікарні. Там бігають лікарі, приймаючи сотні пацієнтів за день, а медичні сестри відпочивають, ждуть шоколадок, або гроші за уколи. Після операції обезболюючий укол, придбаний за власні кошти не зроблять, треба перелаяться 10 разів, поки свої пухкенькі місця піднімуть (а там майже всі такі).