реклама

реклама

Напад на депутата Черкаської міської ради, директора КП «Черкаситеплокомуненерго» Павла Карася стався минулої ночі. П’ятеро невідомих у масках, погрожуючи йому пістолетом та зв’язавши, били депутата, а потім забрали його майно.

 

40389301_2087834604863965_8495961373283450880_n

 

Про подробиці нападу повідомляє видання «Про все», посилаючись на власні джерела.

Як раніше повідомлялося, в ніч проти 29 серпня на територію домоволодіння в селі Геронимівка, що належить депутату Черкаської міської ради Павлу Карасю, вдерлися невідомі.

За інформацією джерел, зловмисники в масках зв’язали депутата і, завдаючи йому фізичного болю, заволоділи його майном, а саме: близько 200 тисячами гривень та двома автомобілями марки «Ніссан XTRAIL» та «Мітцубісі Лансер».

Поліція поки ситуацію не коментує.

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко у «Фейсбуці» оприлюднив офіційну заяву з цього приводу та пов'язав цей випадок з діяльністю Павла Карася на посаді директора комунального підприємства.

Бонданерко про Карася

Фото: Про все

реклама

Коментарі  

 
+3 #15 Цікаво 29.08.2018 21:22
Шось чи чогось пропустив. Мер пише про Бінусова, Гуру і ще про напад на Стадника?
Коли це було, може хто сказати? Що за кримінальна справа?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #14 фонд каася 29.08.2018 16:51
то були колектори
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #13 Dead МаЗай 29.08.2018 16:03
Всьо, шо нажите Карасьом непосильним трудом, він з блиском отобьет за кілька тижнів. Так шо не хвилюйтеся, малята! Злодій у ****** вкрав.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #12 Перехожий 29.08.2018 15:32
Цей Вадік Тітушко зовсім розпоясався то Київщина, а тепер Геронимівка.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #11 Лютий з собакою 29.08.2018 14:15
Приходить не буду. Це ж не убійство велосипедиста.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #10 кол 29.08.2018 12:40
Цитую Черкащанка:
Чому зловтішаємось? Бандитський безпрєдєл! Можуть прийти до кожного!

Бандити в мерії сидять і гроші бюджетні дерибанять от там бєспрєдєл. *************** **********
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #9 Аналітик 29.08.2018 12:06
Порівняйте пашину декларацію і реальність - дві різні людини. Не дивно, що побили.... 8) ***** треба менше! :D :D :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #8 кол 29.08.2018 12:01
Так ніссана і будинку немає в пашиній декларації, членів сім'ї також немає користування нерухомим майном сторонніх осіб не зазначене. Чий будинок? А про всю цю історію можна сказати одне: "Не верю".
Якщо прийшли лякать то злякають.А так і злякали ще й пограбували? Смішно. :-x
https://public.nazk.gov.ua/declaration/922b2ff1-033e-42ae-90b2-e8b39277ee1c
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #7 Правдолюб 29.08.2018 11:49
Забрали все нажитое непосильным трудом!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #6 Правдолюб 29.08.2018 11:49
Сейчас не знаешь верить им или нет. Фото пострадавшего - в студию! Может это хорошо спланированная инсценировка. Радуцкого тоже типа избили! *************** ********