реклама

реклама

Електронну петицію із закликом до черкасців, які є власниками тварин, прибирати за своїми улюбленцями, розміщено на сайті міської ради.

42386859_323725871537581_4039427066989379584_n

large_20180410111321_78649«Це вже накипіло!!! На подвір'ях, на майданчиках, в місті, на центральній алеї скрізь де не стань "МІНИ". Потрібно ввести штрафи, зобов’язати власників прибирати за своїми тваринами. З дитиною не можливо вийти гуляти, при цьому, ще й не можна робити зауваження. Завів собаку, будь ласкавий прибирай за нею!!!» – пише авторка петиції Олена Пишна.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #13 сервер 25.09.2018 16:42
Цитую Швейк:
Як правило, власники тварин не реагують на зауваження або реагують агресивно. Патрульна поліція могла б це хоча б вибірково контролювати.
А ще краще було б запровадити практику залучення власників-порушників до прибирання "поміченої" їхніми собаками території. Для стимулювання можна передбачити тимчасове вилучення собачок...

Ха-ха. И куда их помещать? Надо выделить место, где они будут содержаться, нанять людей для ухода и кормёжки, а если заболеет ... И потом, у бабушки шавку отобрать можно, а у мужика ротвейлера вряд-ли.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #12 Сармат 25.09.2018 16:30
Цитую правда:
Я проти гівна і проти тупих власників, які вигулюють своїх дурнів без повідка і намордника

дурних собак не буває, бувають не виховані, але то претензії не до тварин, а до господарів
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #11 Кінолог 25.09.2018 14:26
Цитую правда:
Я проти гівна і проти тупих власників, які вигулюють своїх дурнів без повідка і намордника

Якби ще на такого, як ти, гівнодурня натягнути намордник.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #10 правда 25.09.2018 14:22
Я проти гівна і проти тупих власників, які вигулюють своїх дурнів без повідка і намордника
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 Сармат 25.09.2018 14:18
Цитую Гроші:
Ця петиція, як голос волаючого в пустелі. Тільки систематичне стягнення патрульними адміністративни х штрафів з громадян, які не хочуть прибирати за своїми собаками, може змінити ситуацію. Є окремі свідомі особи (сам бачив), але таких дуже мало.

Ой, я вас умоляю)))) ті патрульні нехай курців на зупинках штрафують. Від диму і недопалків більше шкоди , ніж від собачого гівна.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 Сармат 25.09.2018 14:15
Цитую юрко:
Цитую Сармат:
Цитую Швейк:
Як правило, власники тварин не реагують на зауваження або реагують агресивно. Патрульна поліція могла б це хоча б вибірково контролювати.
А ще краще було б запровадити практику залучення власників-порушників до прибирання "поміченої" їхніми собаками території. Для стимулювання можна передбачити тимчасове вилучення собачок...

Собака, юридично, - це приватна власність, і вилучати собаку - все одно, що відбирати майно. А робити зауваження треба, але коректно, щоб не провокувати агресію і спротив. Людей треба виховувати

Приватною власністю вона стане коли на неї будуть документи. А у нас 90 % без них. Як можна вилучити те чого немає.

Звідки така статистика??? Ви дослідження проводили?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #7 Гроші 25.09.2018 12:44
Ця петиція, як голос волаючого в пустелі. Тільки систематичне стягнення патрульними адміністративни х штрафів з громадян, які не хочуть прибирати за своїми собаками, може змінити ситуацію. Є окремі свідомі особи (сам бачив), але таких дуже мало.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #6 юрко 25.09.2018 10:44
Цитую Сармат:
Цитую Швейк:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #5 юрко 25.09.2018 10:43
Для початку потрібно штрафувати за появу в громадському місці з собакою без намордника та без короткого повідка, як того вимагає кодекс про адміністративні правопорушення. А прибирати за собакою можливо заставити лише тоді коли будуть відведені місця для вигулу собак. А так все кругом колхозное все кругом мое.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #4 Сармат 25.09.2018 10:22
Цитую Швейк: