реклама
B.E.S.T. Bukovel 2026

У провадженні Золотоніського ВП ГУНП в Черкаській області перебуло кримінальне провадження за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 297 КК України, тобто наруга над могилою, незаконне заволодіння предметами, що знаходяться на могилі вчинене з корисливих мотивів.

630_360_1484151355-3896 В ході досудового розслідування встановлено, протягом червня та липня 2018 року 29-річний чоловік, перебуваючи на кладовищі в м. Золотоноша, Черкаської області, нехтуючи громадською моральністю у сфері шанобливого ставлення до померлих та місць їх поховання, з метою викрадення предметів, що знаходяться у вказаних місцях, з корисливих мотивів, шляхом витягування з землі демонтовував металеву огорожу для могил, яку здав на пункт прийому брухту.

Обвинувальний акт за вказаним фактом направлено до Золотоніського міськрайонного суду, злодію загрожує покарання у вигляді позбавлення волі терміном від 4 до 7 років.

Золотоніська місцева прокуратура

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #1 Чорнобаївець 26.09.2018 22:02
"Пункт прийому" закрити не хочете?
Чи "уплочено"?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100