реклама

реклама

Черкаська прокуратура оголосила підозру меру обласного центру А. Бондаренку, який під виглядом святкування зібрав «правильних» депутатів у Каневі, які зайшли в зал музею і проголосили себе сесією Черкаської міськради. Так заявляє зі своєї сторінки у «Фейсбуці» Генпрокурор Юрій Луценко.

43220890_1875092332567004_5654738742024339456_n

«Понад 20 «неправильних» депутатів ніхто навіть не повідомив. Прикметно, що під час оголошення підозри пан мер відмовився вийти з мерседеса, який оформлений на його брата. Так що маю вічуття, що це - не остання підозра цьому службовцю», - реагує Луценко.

Зазначимо, що міський голова Анатолій Бондаренко повідомив, що ні від кого не ховався, натомість повідомив прокурору, що перебуває в мерії, однак той не приїхав…

Відео можна переглянути тут.

реклама

Коментарі  

 
+1 #10 ХХ 05.10.2018 16:13
Є така приказка яблуко від яблуні далеко не пада, тому не бачу ніякої різниці між владою і її органами, поліцією, прокуратурою, судами, це все одна свита, для якої не існує людей.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #9 Надія. 05.10.2018 11:55
Таке бридке , таке безлике... Цікаво, про кого це?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #8 Юрочка 05.10.2018 08:25
Те 20 которых не пригласили на сессию уже давно доолжны были сидеть, именно так Луценко говорил перед выборами и обещал посадить всех барыг и бандитов!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 Верник 04.10.2018 23:24
АХАХАХАХА
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #6 Історик 04.10.2018 22:44
Канів не фартове місце для Черкаських мерів. Один член Канівської четвірки В. Олійник ховається в Москві. А куди побіжить теперішній мер Черкас ? Робимо ставки.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #5 Що за номери? 04.10.2018 21:22
Номери "мерина" - з дурацькими понтами: "01" і "00" - як на дверцях туалета :)
Бонд, а чого "007" не прикупив у МРЕО? Може, прокурорські побоялися б зупинять "суперагента"?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #4 Лаврусь 04.10.2018 20:31
Ти розкрив вбивство Павла Шеремета ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #3 Пришийкобиліхвіст. 04.10.2018 20:20
Діло йде до логічного кінця. Як сказав класик: ...вор должен сидеть в тюрьме... Погано тільки ,що Місто стільки років потерпало від дій цієї людини.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #2 Кропива 04.10.2018 19:34
Толя не винуватий, що з мерса не вийшов - у нього просто нога під педаллю тормоза застряла.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #1 Радик наяривает рэпчик. 04.10.2018 19:32
Сегодня праздник в братана. Сегодня в нього Танці!