реклама Делікат

Рада опозиційних сил Черкащини підтримує ініціативу обласної і міської організацій Української спілки ветеранів Афганістану щодо акції по оголошенню імпічменту міському голові Черкас Сергію Одаричу. Про це повідомив координатор Ради опозиційних сил області Леонід Даценко.

– 14 березня афганці оголосили про початок безстрокової акції протесту афганців біля Черкаського міськвиконкому. Представники Спілки ветеранів Афганістану вимагають вибачень від мера Черкас за, як вони висловилися, «цинічні й аморальні» його слова про те, що афганці не є захисниками Вітчизни. Черкаська опозиція неодноразово висловлювалася за відставку міської ради і мера Черкас. Тож ми підтримуємо проведення референдуму! – заявив Леонід Даценко.

Разом з тим, він зауважив, що «інколи Сергій Одарич висловлює думки, які відповідають суті нинішньої влади, яка щодня своїми діями принижує громадян України».

– Недовіру треба висловлювати не лише пану Одаричу, а й іншим високопосадовцям. І сьогодні слід говорити не стільки про словесний понос Сергія Олеговича, скільки про реальний стан справ в нинішній Україні, – зазначив Леонід Даценко.

реклама

Коментарі  

 
+5 #12 NazarStodola 06.03.2012 20:22
Діду, ви не все знаєте! Для прикладу - ви не знаєте української мови: не "попитка", а - "спроба".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #11 Погляд 06.03.2012 18:52
Даценко, опозиціонер та патріот Даценко,виступа ючий за Калашника, соціалістів РАДЯНСЬКИХ афганців проти Одарича-це театр абсурду!!!! І мовчки, при попустительстві даценок і майбород не перейменовуєтьс я вулиця Енгельса, Люксембург, Леніна..це не опозиція. Це картонна бутафорія пристосуванців, які побачили вигоду моменту у мочилові влади.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #10 Дід, який знає усе 06.03.2012 18:40
Збір підписів за імпічмент... Це буде, здається, попитка номер 3... Скільки ще буде таких попиток?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #9 Оксана Колісник 06.03.2012 18:39
Цитую Карась:
А окрім коментів на що здатна ваша "опозиція"? :-x
А що Ви пропонуєте? Є ідеї?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #8 федор принципиальный 06.03.2012 18:29
кто дал право одаричу так цинично относиться к воинам афганцам и событиям связанным в афгане десятиклассник недоучка истории страны в которой родился не знает может он засланный резидент недоверие и гнать из нашего города позор
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #7 Сергій з Кривалівки 06.03.2012 17:19
Як би там не було, а Одаричу давно пора плести лапті!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #6 Оксана Колісник 06.03.2012 17:03
Цитую Інший:
За всієї поваги до афганців-вони такі самі захисники Вітчизни,як америкоси,що захищали США у В*єтнамі чи брити,які поперлися захищати Її Величність на Фолкленди.Просто вони-наші...
Останнім реченням Ви точно висловили сутність: "Вони - наші!" Горе їхніх родин та їхні негаразди - наші. Немає у них інших співчутливців. Ми за них у відповіді. З тою "вітчизною" ми якось історично розберемося. А для нашої теперішньої Вітчизни кожна людина - на вагу золота. Немає вищої на Землі цінності, ніж Людина. Тому Їй треба співчувати, Її треба брати під захист. І нікому не вільно принижувати і зневажати Її.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-11 #5 Погляд 06.03.2012 15:57
Якої Вітчизни вони захисники? Пана Калашника? Хоч тут Одарич був правий на 1000%
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #4 Задовбаний 06.03.2012 15:44
"опозиція неодноразово висловлювалася за відставку міської ради і мера Черкас."
Задовбали крикуни!!! Де ці апзіціонери були коли народ обирав Одарича і депутатів!?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #3 Інший 06.03.2012 15:09
За всієї поваги до афганців-вони такі самі захисники Вітчизни,як америкоси,що захищали США у В*єтнамі чи брити,які поперлися захищати Її Величність на Фолкленди.Просто вони-наші,а тому й захисники.А ті-прокляті агресори.Ті-за гроші,а наші через слабоумість тов.Брежнєва,який надибав нового друга Бабрака.Але радує Дац,виходить-він одобрює зовнішню політику СРСР тих часів?І як завжди-і в курсі,і в темі.