реклама

реклама

У центрі Черкас триває реконструкція меморіалу воїнам-інтернаціоналістам на площі Слави. Сьогодні туди привезли БМД (бойова машина десанту), яку встановлять на постаменті.

Фото Про головне


На даний момент роботи проводяться коштом Спілки ветеранів Афганістану. Як розповів виданню «Про головне» голова Черкаської міської спілки ветеранів Афганістану Борис Карганов, нині вони відчувають брак коштів на виконання реконструкції.

tank1

tank2

– Ми планували в цьому році все завершити, але виникли певні труднощі з казначейством, з законами, з тендерами. 25 грудня – чергова річниця введення військ до Афганістану, а 15 лютого буде – 30 років виведення військ, тому сподіваємося закінчити роботи якомога швидше, – зазначає Карганов.

tank3

tank4

реклама

Коментарі  

 
0 #28 Плыви дальше 10.11.2018 18:21
А насчет отдать дуба за империю. Я охранял границу СССР на море восемь лет, и не о чем не жалею.
А чего ж ты бросил Границу, павловал бы дальше, какой волной тебя припавловало до Черкасс? Как ты охранял мы знаем. Сколько задержанных ТЕХ, кто хотел попасть в империю единицы, а Тех кто бежал из империи сотни тысяч. Так ты не пограничником был, охранником зоны.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #27 СОЛДАТ 10.11.2018 15:28
Цитую Урюк:
Цитую СОЛДАТ:
Цитую Ответ урюку:
Д...л, памятник встановлюють солдатам, які виконували наказ, а не тим хто їх туда послав.

ВАС реально готовят к войне, ВАС ВСЕХ готовят к тому, чтобы вы поддержали военную интервенцию на нашу территорию. Такого обилия лжи и переворота фактов мы еще в жизни не видели.

НАС к войне готовить не надо.Мы к ней уже готовы.Давно готовы.Никакой военной интервенции на ВАШУ территорию не будет.Просто мы тихо и спокойно заберем у ВАС то, что принадлежит НАМ.Даже не заберем - сами отдадите за кусок черного хлеба.А потом установим там пограничные столбы.И думаю что это будет граница с Китаем.Уразумел? :lol:

Підкажи, яке зілля ти палиш?
Палю "Вінстон".Давно.Аплодувати стоя будеш? ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #26 Я черкащанин 10.11.2018 15:01
Цитую Перехожий:
Скільки можна вже ***** за той Афганістан, там ще Куба була, Корея, В'єтнам, Ангола, Мозамбік, Єбипет, Сірія до речі. То всім по меморіалу? Нині на Донбасі загинуло українців раз у сто більше чим в Афгані, а меморіал їхній лише на цвинтарі. Вибачте хлопці.

Є два пам'ятники в різних частинах Соборного парку, є меморіал захисникам України всіх часів на площі Слави і буде ще меморіал атовцям на площі Слави.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #25 Урюк 10.11.2018 12:01
Цитую СОЛДАТ:
Цитую Ответ урюку:
Підкажи, яке зілля ти палиш?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #24 Перехожий 09.11.2018 22:53
Маючи на увазі учасників АТО, а одержали деякі "проворні" "афганці" з депутатськими мандатами.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #23 Перехожий 09.11.2018 22:51
Мене здивувало ще й те,що гектари землі Президент обіцяв учасникам бойових дій маючи на увазі учаснтків
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #22 Перехожий 09.11.2018 22:48
Скільки можна вже ***** за той Афганістан, там ще Куба була, Корея, В'єтнам, Ангола, Мозамбік, Єбипет, Сірія до речі. То всім по меморіалу? Нині на Донбасі загинуло українців раз у сто більше чим в Афгані, а меморіал їхній лише на цвинтарі. Вибачте хлопці.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #21 Рекламна контора 09.11.2018 21:17
Не хвилюйтеся та не гризіться. Все одно перед цим меморіалом буде стояти металева будка-ломбард, або з шаурмою, яких купа на центральному ринку. Приклад?
У Черкасах кіоск з фастфудом поставили прямо перед меморіальною дошкою
05 листопада 2018, 11:28 Новини Черкас та області / Черкаські новини
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #20 Павлович 09.11.2018 20:13
Отвечаю для "Без правди". Ваши слова Мені вистачить сміливості на СУДІ... Да не хватит, потому что судя по стилистике вы заходите на сайт под разными именами, это раз.Излагать свои мысли Вы не особо можете (я не об правописании а о стиле и знании истории)-это два.В Трептов-парке похоронены советские солдаты погибшие в Берлине, освобождая Европу от немецких нацистов. При этом сами немцы до сих пор ухаживают за мемориалами в парке и приносят туда цветы. Это три. И наконец самое главное. Вы перечислили страны где СССР принимал участие в военных конфликтах.Это правда. Но вы не говорите о том что ни один солдат не хотел там оказаться добровольно.Его отправляли по приказу. А не выполнение приказа в те времена было равносильно дезертирству и измене. Так в чем вина погибших ребят?И в чем вина тех кто желает сохранить о них память?А насчет отдать дуба за империю. Я охранял границу СССР на море восемь лет, и не о чем не жалею.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #19 СОЛДАТ 09.11.2018 18:59
Цитую Ответ урюку: