реклама

реклама

У зв’язку з тим, що сьогодні в Черкасах перевізники, страйкуючи, не випустили на маршрути автобуси, роботу тролейбусів буде подовжено.

45887200_1819998708069444_3009754210196520960_n

Про це повідомляє у «Фейсбук» представник громадської ради при КП “Черкасиелектротранс” Валерій Мироненко.

Будуть збільшені рейси на 1, 7 і 10 маршрутах. Остання 10 з Олени Теліги буде відправлятися о 21:46.

Крім того, буде подовжено роботу 4 маршруту. З району Генерала Момота буде рейс у 17.00 і приблизно о 18.45.

Також о 20.05 буде рейс з «Азоту» до «України». І о 20.40 рейс із тролейбусного парку до Можайського.

На завтра на маршрути міста тролейбуси виходять в підсиленому режимі, будуть підсилені маршрути 8 «Аврора- Руставі» ( по Смілянській) і "3" маршрут, час якого буде подовжено.

реклама

Коментарі  

 
-1 #16 Для Романа 12.11.2018 23:06
Цитую Роман:
Дорогенька моя Майборода,ти спитай в пенсіонерів,чи вистачає в них пенсії не те що на м'ясо а на кусінь хліба і закінчуй своє лицемірне і безгрунтовне патякання,і досить возити свою ***** на дорогих автівках,а вийти на зупинку в робочий день який графік і розклад руху тролейбусів,я запевняю він реально здивує вас!!!

Отож Ромцю! Не треба бульо зарплатню в конвертах отримувати. Тоді улибався, а зараз локті кусаєш. Ну у ****ів завжди так. Хто тобі дохтур!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #15 Роман 12.11.2018 19:29
Дорогенька моя Майборода,ти спитай в пенсіонерів,чи вистачає в них пенсії не те що на м'ясо а на кусінь хліба і закінчуй своє лицемірне і безгрунтовне патякання,і досить возити свою ***** на дорогих автівках,а вийти на зупинку в робочий день який графік і розклад руху тролейбусів,я запевняю він реально здивує вас!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #14 Зорро 12.11.2018 11:42
Для Майбороди
На яку суму вам попосівали у вашому кабінеті представники АТП, що готові підтримати підвищення тарифу на 50%?? Відмовтеся від всіх своїх надбавок, премій і т.п і почніть отримувати мінімальну з/п , та проаналізуєте тоді, як прожити сім'ї з дітьми.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #13 Дональд Трамп 12.11.2018 10:27
Как сказал бондаренко-страхов ну никаких,пораньш е вставайте и по свежему воздуху пешочком в Дахновку,Мытниц у,Луначарку,гор одскую и областную больницу
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #12 Алекс 12.11.2018 00:14
Цитую Любов Майборода:
Людям треба їхати на роботу ЗАВТРА!! Дикий популізм перетворить Черкаси на Смілу № 2 - без води та паралічом транспорту. Завтра оголошено про два страйки: працівників водоканалу та перевізників маршруток. :eek: Негайно відновити Сергія Овчаренка на посаді директора водоканалу та підняти тариф в маршрутках до 6 гривень!! Місто повинно повноцінно функціонувати.

Вам час взагалі вже сидіти вдома і носа на двір не показувати, достала своїми дурнуватими коментами, щось як зморозить :-x Сама хоч і по 10 грн плати, ніхто не забороняє.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #11 vv 11.11.2018 23:41
Цитую Любов Майборода:

Може зразу 10 гривень, ну щоб половину тобі на лапу і половину перевізнику?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #10 Оптимистам 11.11.2018 23:05
Ребята, развалить легко.
А городским властям нужно привселюдно уже сегодня сказать. Что они несут личную ответственность за тот бардак, что уже начнется через пару дней. Откажитесь от 400% премий, направьте эти деньги перевозчикам. Черкассы из-за "якобы" заботы о людях заводят город в тупик. А народ, удивительный народ 2 дополнительных гривни водителям и кондукторам автобусов видит, а 30 - 40 тысячные зарплаты чиновников не замечают и тают от любви к ним.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #9 Любов Майборода 11.11.2018 21:31
Цитую Роман:
Любов Майборода,по 6 гривень можеж їздити особисто ти, геть із завтрішнього дня з зарплатою в 3200 або пенсією в 1500 грн,я потім подивлюсь як ти по 6 грн.кожного дня іпокілька раз на день!!!

З зарплатою 3200грн. та пенсіонерам слід їздити тролейбусом. Для інших важливіше, щоб транспорт їх обслуговував, ніж взагалі не буде транспорту. Ціни на м`ясо за рік зросли на 30%, але воно в магазиних є. Для працюючої людини проїзд транспортом такий же важливий як споживання м`яса.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #8 Роман 11.11.2018 21:01
Любов Майборода,по 6 гривень можеж їздити особисто ти, геть із завтрішнього дня з зарплатою в 3200 або пенсією в 1500 грн,я потім подивлюсь як ти по 6 грн.кожного дня іпокілька раз на день!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #7 Юрій 11.11.2018 19:53
Цитую ЮЗР:
6,20,22,26,31й маршруты замените ТРОЛЕЙБУСАМИ!! ЛИНИЯ ДЛЯ ТРАЛИКОВ ЕСТЬ! 6й можна пустить не доесжая до ТЦ ЛЮБАВА! Там поворот есть и до Сосновки

Насчет 31-го Вы не правы - линия только до санатория "Украина"! В Дахновку НИЧЕГО НЕТ! Одна драная 31-я маршрутка на весь микрорайон!!!