реклама

реклама

Підтвердженням цього, вважає представник громадської ради при КП “Черкасиелектротранс” Валерій Мироненко, є ранок 12.11.18, коли навіть у годину пік, у той час як люди масово їхали на роботу, на зупинках не було великих скупчень, електротранспорт курсував забитий, але не переповнений.

Про це Мироненко пише в ФБ.

46007315_2222986434656937_252019206231425024_n

«Все це завдяки тому що КП Черкасиелектротранс вивів на на маршрути додаткову техніку, половина з якої це тролейбуси великої місткості (гармошки) місткістю до 180 чоловік, що відразу заміняє майже 4 автобуси.

Через страйк приватників дохід від виручки у КП Черкасиелектротранс збільшився в 1,5 рази. На 10 маршруті при плані 120 квитків на годину, кондуктори продають понад 300 . Навіть бідкаються, що тих квитків, що видали не вистачить і доведеться поповнювати. У неділю тролейбуси також підзаробили...

Навіть такий маршрут як "2" яким користуються зазвичай пільговики і який привазить виручки за день до 500 грн. За вчорашній день привіз понад 1500 грн. При вдосконалені маршрутної мережі, розробки нових графіків, оновлення тролейбусного парку і збільшення випуску тролейбусів до 76 одиниць, місто може відмовитися від послуг більшої половини перевізників, залишивши лише декілька маршрутів, де не покрита тролейбусна мережа. Тому Ваш страйк нажаль Вам зовсім не на руку, адже, своїми діями ви лише збільшуєте невдоволення мешканців міста, і міської влади у свій бік... І допомагаєте більше популіризовувати тролейбусний транспорт, який обирають люди і високо оцінюють, якість і комфорт наданих послуг. Майбутнє Черкас, за екологічним транспорт - Тролейбусами! – переконани представник громадської ради при КП “Черкасиелектротранс”

реклама

Коментарі  

 
+4 #30 Анна 14.11.2018 13:05
Тому в мене питання - де ж ті додаткові тролейбуси, коли, на мою думку, вони стали ходити гірше, ніж до цього? І пан Мироненко продовжує вважати, що місто може обійтися без маршруток? Чи доводиться йому самому їздити в маршрутках чи тролейбусах? Дайте право вирішити це населенню Черкас! Не всі ж мають власний автомобіль чи достатньо грошей, щоб оплатити таксі (наприклад, щодня через усе місто, та двічі на день - чимала сума набіжить). Я доросла людина, з горем пополам добиратимуся тролейбусами, а школярі, а мами з дітьми? Зима на підході, невже люди мають мерзнути на зупинках, а потім підхопити ГРВ, запалення легень і т.п., і нікому до цього немає діла? Як могли Черкаські очільники довести місто до такої ситуації! Просто ганьба!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #29 Анна 14.11.2018 13:05
Доброго дня. Я живу на Пацаєва, працюю на Сумгаїтській. Вчора, почувши, що випустили додаткові тролейбуси, я сподівалася вчасно добратися до місця роботи. На жаль, сподівалася марно. Зранку чекала тролейбус на вул. Пацаєва - через 10 хв він з'явився, але навіть не зробив зупинку - переповнений поїхав собі далі! Розчарована юрба людей посунула на вул. Чигиринську - може там удасться сісти. Через 15 хв таки втиснулася в тролейбус. А потім, доїхавши до центру, я 25 хвилин чекала тролейбус №10!!! Замерзла, спізнилася на роботу на півгодини...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #28 Volodymyr Rebel 13.11.2018 09:50
Цитую Факт:
Цитую 1:
Напевне,шановні дописувачі не знають той період коли не було приватних маршруток і вони навіть не уявляють які треба було прикласти зусилля щоб доїхати вчасно на роботу, втиснутись з дитиною у переповнений тролейбус, а на той час їх було набагато більше, або автобус.


Начнем с того, что тогда людей намного больше ездило на работу чем сейчас, сейчас большинство дома сидит. О каком захвате бизнеса идет речь, кто его захватывает, есть абсолютно не мотивированное желание поднять цену на проезд. В идеале должно быть троллейбусное сообщение, почему большинство жителей Черкасс должны нюхать БЕСПЛАТНО, загрязненный маршрутками воздух. Пусть все эти колымаги, барыги-рекетиры сдают в металлолом. Бондаренко должен показать какой он мер, и поставить этих автобусных жуликов на место. Бизнеса по обдиранию черкащан автобусным ворьем,существо вать не должно.
Во во,якраз в яблочко,респект !!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #27 Volodymyr Rebel 13.11.2018 00:09
Сьогодні чи не вперше за багато років я насолождувався НОРМАЛЬНИМ повітрям у нашому місті.Так,сьгодні було тіснувато у тролейбусах,я це відчув на собі,але ж,згодьтесь,це набагато краще,аніж постійно дихати отруйтим сморідом від цих раздовбаних скотовозок,здоб уваючи собі рак легенів,чи не так???Тим паче,якщо розробити ще декілька тролейбусних напрямків та збільшити кількість тролейбусів,то і цієї проблеми не стане.Підтримайте мера в цьому,подумайте про здоров"я,втративши якє - вже не повернеш ні за які гроші!...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #26 Факт 12.11.2018 21:17
Цитую Дональд Трамп:
Цитую Факт:
[quote name="Дональд Трамп"]То,что заявляют работники мэрии,лишний раз подтверждает о их тугодумии,я в их карман не лезу,я принимаю решение ехать троллейбусом или маршруткой,кто меня привезет с Дахновки,Мытниц ы или отвезет в больницу-троллейбусы туда не ходят.

для начала напишите сколько вам лет,не забывайте о пенсионерах и мамах с детками


То есть любим прикрываться детками, или на такси не зарабатываем. Или мамы с детками и пенсионеры только маршрутками ездят. Ваша позиция, меня должны возить маршрутки за любую цену, выдает в Вас заинтересованну ю особу, как и оскорбления работников мерии. Пешком ходить будете дорогой Вы наш, если на такси не можете заработать для поездки в больницу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #25 Дональд Трамп 12.11.2018 18:34
Цитую Факт:
Цитую Дональд Трамп:
То,что заявляют работники мэрии,лишний раз подтверждает о их тугодумии,я в их карман не лезу,я принимаю решение ехать троллейбусом или маршруткой,кто меня привезет с Дахновки,Мытниц ы или отвезет в больницу-троллейбусы туда не ходят.


А я не хочу дышать загрязненым воздухом от этих маршруток, здоровье дороже, поэтому если уберут эти скотовозки буду рад. Всю мытницу пешком можно пройти за 25 минут. Не хотите ходить, такси Вам в помощь.

для начала напишите сколько вам лет,не забывайте о пенсионерах и мамах с детками
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #24 кук43 12.11.2018 17:45
[quote name="Любов Майборода"]По якому праву, ви, товариш Міроненко, вирішуєте чим МЕНІ краще їхати? Хто вас уповноважив виступати від імені Черкас?
Де ви бачили, пані Майборода, що Мироненко говорить за всі Черкаси? Єдине, що він каже за Черкаси - черкащани мають право на чисте повітря, а ви, шановна пані санітарний лікар, цього не хочете. Мабудь, я неправий, ви цього теж хочете, але більш хочете лобіювати інтереси маршрутників. Чи не так?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #23 Факт 12.11.2018 15:47
Цитую Дональд Трамп:
То,что заявляют работники мэрии,лишний раз подтверждает о их тугодумии,я в их карман не лезу,я принимаю решение ехать троллейбусом или маршруткой,кто меня привезет с Дахновки,Мытниц ы или отвезет в больницу-троллейбусы туда не ходят.


А я не хочу дышать загрязненым воздухом от этих маршруток, здоровье дороже, поэтому если уберут эти скотовозки буду рад. Всю мытницу пешком можно пройти за 25 минут. Не хотите ходить, такси Вам в помощь.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #22 костя 12.11.2018 15:33
Цитую 1:
Напевне,шановні дописувачі не знають той період коли не було приватних маршруток і вони навіть не уявляють які треба було прикласти зусилля щоб доїхати вчасно на роботу, втиснутись з дитиною у переповнений тролейбус, а на той час їх було набагато більше, або автобус. Ніколи іще адміністративні рішення (регулювання цін, встановлення графіків і т.д.)не призводили до покращення. Ручне управління, особливо зараз, це зловживання і захват бізнесу.

В ті часи не було скільки приватних автівок. А зараз тільки "блях" біля 2 млн. нагнали.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #21 Черкащанка 12.11.2018 15:15
Долой эти га*новозки!!! Троллейбусы Черкассам!!!