реклама
реклама
реклама
купити квартиру Черкаси
реклама
купити квартиру Черкаси
Пару годин тому почався рух маршруток вулицями Черкас по 4 гривні. Про це «Прочерку» повідомив Валерій Макеєв, юрист, адвокат Асоціації перевізників міста Черкас.

З понеділка маршрутки їздитимуть вже по 5 гривень. Для цього буде відповідне рішення виконкому, для якого вже є домовленості. Також вже підписані договори з перевізниками. Щодо пільгових категорій, то весь перелік категорій, який існував до цього, зберігається.

Також для дітей буде змога купити пільговий проїзний на місяць за ціною 120 гривень на один маршрут.

Нагадаємо, у Черкасах від 11 листопада перевізники відмовляються працювати: вони вимагають підвищити вартість проїзду у маршрутках та автобусах. Відтак у місті з 11 листопада практично не працює громадський транспорт за винятоком тролейбусів — комунальне підприємство «Черкасиелектротранс» вивело на дороги міста майже 60 тролейбусів.

реклама

Коментарі  

 
0 #25 Юрій Динамо 18.11.2018 00:05
А нема функції-відміни голосування-не на той пост клацнув
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #24 . 17.11.2018 22:16
Хай Макєєв сам і їздить цими маршрутками. :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #23 майданный червь злочиния 17.11.2018 16:25
Повышение на 1 гривну - это детям хозяев на шоколадку. С учетом роста цен за прошедший период на все и везде, ни одной реальной проблемы эта мера не решает. Даже суперобогащения перевозчиков не получится и на хорошие откаты принимающим решения не хватит.

Вывод. Мера временная и не устраивающая никого на хоть сколько-нибудь продолжительный период. Повторение ситуации обязательно случится, и очень скоро.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #22 Факт 17.11.2018 09:41
Прокуратара должна активнее проводить процессуальные мероприятия в отношении гражданина Бондаренко.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #21 Борман 17.11.2018 08:46
Ну звісно по 5 грн не буде. Через мера дебіла, котрий не спромігся вчасно провести конкурс тепер буде по 7 або по 8. БЮТ вперде, однозначно!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #20 Юрій Динамо 17.11.2018 07:20
4 Перевізники не є ні медичним закладом,ні юридичною установою (хоча навіть вони не мають моральних та правових підстав на поділ інвалідів за вигаданими ознаками )

5 Вимагання підтвердження діагнозу порушує низку морально-етичних та правових норм А Кожна людина має право на анонімністьтта захищеність персональних данних (А діагноз -це специфічна інформація,яка не повинна розголошувати стороннім людям )

Це врегульовано як Конституцією України так і Законом про захист персональних данних
Б Перевізники не є тією стороною,яка має право піднімати таке питання(с)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #19 Юрій Динамо 17.11.2018 07:15
Наближається 3 грудня в Україні-День захисту людей з особливими потребами ,, у Черкасах страйкують маршрутчики (які по суті є автобусними рейсами ),які мало того ,що десятиліттями порушували законодавство України про перевезення та захист пільгових категорій,вони порушували усілякі норми,навіть там -де вони щось декларували

Чого варта формулювання -Інвалід дитинства з Явними Ознаками Інвалідності ?

?? В дужках перелік-ДЦП,інваліди опорно-рухового апарату ,тощо
Не треба бути великим сві1тилою -правником чи медиком, щоб розуміти певні досить зрозумілі,(але далеко не всім !!) речі,а саме :

1 Нема такого медичного визначення як "явні ознаки інвалідності"

2 Нема такого юридичного терміну та категорії людей, із закріпленимиипр авоми нормами

3 Все це є не що іншим -як Грубим порушенням Прав та свобод громадян ,(зокрема інвалідів),які зачіпають честь та гідність громадян(с)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #18 Юрій Динамо 17.11.2018 07:11
Press-release від manowar-723 Частина 11 Транспортний колапс у Черкасах або "Явні ознаки інвалідност"і -Ніж у серце інвалідам
http://dynamo.kiev.ua/blog/312176-press-release-vd-manowar-723-chastina-11-transportnij-kolaps-u-cherkasah-abo-yavn-oznaki-nvaldnost-nzh-u-sertse-nvaldam
Прев'ю

Я хотів написати про концерт -Slade та взагалі рок-концерти в Україні ,про Динамо-Ренн(свій подвійний виїзд з поверненням між ними додому на роботу) ,але .. є тема наразі більш болюча та важливіша для мене та переконаний як мінімум певної частки не тільки містян Черкас ,а взагалі громадян України з різних міст ,А саме :

Транспортний колапс у Черкасах та багаторічне '(вже другий десяток йде )приниження честі та гідності інвалідів у автобусах-маршрутках

Якби це було б на Заході -то за такі речі перевізники платили б дуже довго величезні сумми моральної компенсації за приниження честі та гідності інвалідів(с)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #17 Гроші 16.11.2018 23:48
Благодать підкралась непомітно. Можна лише здогадуватися, які вагомі аргументи були задіяні. Чомусь сором'язливо не згадати про термін дії договорів з ціною у 5 грн. Отже, купівля тролейбусів і створення комунального автоперевізника , зміна маршрутів та усілякі GPS-трекери тощо, від сьогодні стають мало актуальними. Тепер можна розслабитися і вже спокійно класти плитку на сніг. Який чудовий хеппі-енд!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #16 ченчик 16.11.2018 23:07
Що то було? То була буря в склянці води.......
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100